Акваріум без риб

Немає такої людини, яка залишилася б байдужою після перегляду нашого каталогу акваріумів “під ключ”

Яких тільки акваріумів не створюють наші майстри!

Чудові краєвиди, прикрашені зеленню, коралами, керамічними палацами, затонулими суднами, корчами та скляними скульптурками не можуть не зачаровувати.

Акваріум в інтер’єрі – це сильний і яскравий акцент, здатний оживити і надати свіжості найсуворішій обстановці. Рухи рибок, видимі часом краєм ока, заспокоюють людей. А також допомагають зосередитися, відігнати зайві думки та турботи. Спостереження за акваріумом підвищує настрій, знімає стрес, налаштовує на мирний лад. Акваріум – це дивовижна і, головне, жива та динамічна краса поряд із буденністю.

Останнім часом серед стилів акваріумного дизайну набуває все більшої популярності футуристичний варіант сухого акваріума. Або взагалі акваріума без риб. Акценти в таких акваріумах робляться на оригінальний рельєф та освітлення. Декілька різних грунтів, змішуючись, створюють цікаві та яскраві композиції. Це щось на зразок абстрактного живопису. Де головною метою не оспівування природної краси, а розкриття внутрішнього світу автора. Також і власника підводного пейзажу, передача його світосприйняття та усвідомлення свого місця у космосі.

Акваріум без риб

Акваріуми без риб займають в інтер’єрі те саме місце, що і звичайні класичні акваріуми. Однак у них є свої особливості. У них немає життя, а отже, немає й відходів. Акваріум без риб та рослин не потребує щоденної уваги господаря. Він може використовуватися як світильник або нічник. І оскільки в ньому немає рослин, питання про інтенсивність та колір освітлення, вирішується виключно на основі авторського поняття про красу. Як елемент пожвавлення використовуються компресори: дрібні бульбашки, піднімаються час від часу до поверхні води, здатні утихомирювати спостерігача не гірше за артистичні рибки.

Відомо, що спостереження за поточною водою ще з давніх-давен вважалося корисним заняттям для людей розумової праці або живуть у стані постійної нервової напруги. У сучасній психотерапії уважне споглядання води у будь-якому її вигляді. А саме –  поточної, стоячої, киплячої рекомендується для набуття емоційної рівноваги та боротьби з безсонням.

Досить часто акваріуми без риб створюються у формі акваріума-картини. Таке рішення не набуло популярності серед, внаслідок труднощів у догляді за акваріумом та його мешканцями. Але без риб і рослин – стає досить доречним. Акваріум-картина займає в приміщенні мінімум простору, при цьому дуже гарний. При приглушеному висвітленні яскравий акваріум-картина гарантовано стає центром загальної уваги. Добре виглядають акваріуми без риб у вигляді колони. Є й класичні зразки. У будь-якому випадку, на сьогоднішній день акваріуми без риб безперечно вибороли своє місце серед оригінальних дизайнерських рішень для інтер’єрів будь-якого призначення.

Сухий акваріум

 Найцікавішим і нестандартним рішенням є, безсумнівно, сухий акваріум. Такі акваріуми розміщуються іноді в зовсім несподіваних місцях: наприклад, монтуються підлогу серед плиток. Але й тут перевагу мають акваріумні картини.</p>
<p style=Дивні композиції сухих акваріумів та акваріумів без риб створюються на основі грунтів різного кольору та фракції та дизайнерського підсвічування. Точкові кольорові світильники, світлодіодні стрічки, фігурні лампи насичують світлом. І також вдихають таємниче життя у яскраві раковини, корали, нагромадження каміння, змушуючи їх стати носіями людської думки.

Якщо Ви ще не знайшли способу виразити самого себе – сухий акваріум стане полігоном найсміливіших з Ваших ідей. На нашому сайті Ви можете замовити ємність будь-якого розміру та форми. Дайте свободу Вашій фантазії та внесіть в інтер’єр будинку неповторну деталь – акваріум без риб.


Be the first to comment “Акваріум без риб”