Меблі під акваріуми

Тумба під акваріум

Про що думає людина, яка планує придбання акваріума? Можливо, про барвисті картинки із зображеннями екзотичних риб, побачених на сторінках улюбленого сайту з акваріумістики? Чи про розкішний акваріум, який красується в холі адміністративної будівлі? Або про минуле Різдво, коли син чи донька, будучи в гостях, не цікавилися ні іграшками, ні мультиками. А тільки, наче заворожені, спостерігали за рибками в акваріумі хрещеного. Гучно і захоплено коментували їхню поведінку та зовнішній вигляд? Варіантів багато. Проте можна майже напевно вгадати, про що людина не думає. Він не думає, КУДИ, а точніше, НА ЩО він поставить акваріум. Адже меблі під акваріуми вважається, що йдуть автоматично з акваріумом.

Куди поставити акваріум? Ось проблема! Усього діл: прибрати з полиці старі книги!

На жаль! Установка акваріума – процес не менш відповідальний, ніж покупка, обладнання, декорації та риби. Власне, під час запуску акваріума дрібниць немає. Але про деякі нюанси люди замислюються значно рідше: це встановлення акваріума.

Та що в ній такого особливого? У нас є комод!

Прекрасно! Комод нехай буде комодом. А тумба під акваріум ТМ Blue Barbus нехай буде тумбою для акваріума. Якщо є можливість придбати найкраще – навіщо відмовляти самому собі? Хіба Ви купуєте акваріум не для задоволення? Не заощаджуйте на красі! Адже це ваш власний світ, ваше море.

  

Купити велику тумбу для акваріума ТМ Blue Barbus – це означає забезпечити своєму шматочку підводного світу та його мешканцям довге та щасливе життя. Нагадуємо: це саме тумба під акваріум. Вона виготовлялася з єдиною метою – служити місцем для акваріума. Її робили наші майстри-акваріумісти, які займаються виробництвом та обслуговуванням акваріумів довгі роки. Вони точно знають, якою має бути тумба!

Тумба має бути

 • рівна:
  • рівна поверхня тумби, без ухилу у бік створює правильний розподіл навантаження на стики скла акваріума. Знижує ймовірність протікання у швах (на жаль! таке буває, якщо купувати продукцію економ-класу);
  • запобігає тріщинам у днище: від цього не застраховані навіть найелітніші акваріуми, такі як Blue Barbus LUX – якщо на підставці є нерівності (у місцях нерівностей навантаження на скло зростає багаторазово, що призводить до тріщин);
 • міцна:
  • акваріум має велику вагу, і звичайні меблі можуть просто його не витримати
 • функціональна:
  • тумби є не лише підставками – всередині вони влаштовані таким чином, щоб у них можна було зберігати всі необхідні засоби догляду за акваріумом, корми для рибок чи креветок, вішати рушники та встановлювати обладнання (наприклад, компресор).

Всі ці якості мають тумби ТМ Blue Barbus. Ви можете замовити з доставкою по Києву на нашому сайті.

Тумби для акваріума ТМ Blue Barbus виготовляються з ДСП18. В наявності є готові вироби, виготовлені з матеріалу найпопулярніших кольорів. За бажанням, ви можете замовити й інше забарвлення. Щоправда, на вартості це позначиться, і терміни виконання замовлення трохи зростуть.

Фурнітура якісна, дорога, європейська. Тумба комплектується за погодженням із замовником (якщо не вибрано готовий варіант). Можливе додавання поличок, зміна напряму відкриття дверей, додавання дверей, оснащення замками. Тумба може бути виконана у кутовому варіанті, а також панорамному вигляді. Докладніше про те, як замовити тумбу під акваріум, можете дізнатися, пройшовши за посиланням:

Купити меблі під акваріуми

Слід лише пам’ятати про те, що акваріум не може піддаватися впливу прямих сонячних променів. Це створить проблеми для його мікроклімату. В оточені правильно підібраних рослин акваріум може стати центром домашнього зимового саду, створити в кімнаті напрочуд здорову та приємну атмосферу. До того ж, акваріум і кімнатні рослини встановлюють між собою чудовий симбіоз – акваріумна вода має просто приголомшливу біологічну активність, і, поливаючи нею рослини, ви зможете відмовитися від стимуляторів росту та цвітіння рослин та добрив.

Хіба може бути краще добриво, ніж “жива” акваріумна вода, в якій є риби та равлики, вони живуть, вони створюють свою флору, вони активно взаємодіють із місцем існування! Воду все одно потрібно час від часу міняти. Навіщо викидати таку коштовність? А як чудово виглядають великі екземпляри акваріумних рослин, коли вони, викидаючи квітконоси, виходять за межі акваріума і зливаються з зеленню, що оточує його? Такі екземпляри можна виростити у себе вдома. Ви можете придбати їх розсаду на нашому сайті.

І останнє: вибираючи тумбу для акваріума, постарайтеся, щоб вона була така, як акваріум. Бажано, не менше.


Be the first to comment “Меблі під акваріуми”