Ремонт акваріума

Акваріум – це частинка живої природи, яку хочуть мати у своєму будинку дуже багато людей. Звісно, ​​це красиво. Але, на жаль, як і будь-яка річ, акваріум може зашкодити. Найчастіше проблеми виникають із міцністю скла, з якого виготовлений акваріум. Дещо рідше ушкодження можливі на місцях стиків, де для склеювання використовується переважно силікон. Трапляється так, що акваріуми течуть (у нас з 2008 року жодного випадку, на акваріуми більше 5 мм скла). Причини зазвичай бувають різні. Серед них неправильна установка акваріума або неправильна технологія виготовлення. Коли акваріум починає текти, його доводиться переклеювати. Хочемо зазначити, що немає сенсу переклеювати акваріуми малих розмірів. В цьому випадку дешевше купити новий, тому що переклеювання досить клопіткий процес. Ремонт акваріума – додаткова послуга нашого виробництва.

Жовта моллінезія в акваріумі

Можна виділити три найчастіші причини, через які настає пошкодження акваріума.

Причини поломки акваріума

акваріум з черепашкою на склі

Перша – це тріщина лицьового скла. Найчастіше проблема з цією частиною виникає у акваріумів, де встановлене овальне скло. Воно зазвичай більш чутливе до зовнішньої сили. Тому навіть за найменшого механічного пошкодження може утворитися значна тріщина. Також має місце заводський шлюб.

Друга причина – протікання акваріума на місцях стиків. Найчастіше відбувається це за заводського шлюбу. Як правило, проблеми бувають із неправильною обробкою торців скла. Також неправильний процес склеювання скла силіконом. Ця проблема може виявитися не відразу, а через кілька років експлуатації.

І нарешті, третя причина – це тріщина дна. Це зазвичай наслідки неправильної установки акваріума. Адже акваріум має встановлюватися на стійкій основі. Також важливо використовувати підстилку, яка ліквідуватиме всі нерівності.

Слід пам’ятати, що тріщини можуть бути зазвичай різними: починаючи від невеликої, яку можна заклеїти і закінчуючи тріщиною, через яку потрібно буде змінювати все скло.

Ми підтверджуємо, що будь-яку поломку акваріума можна виправити. Але це все можливо зробити тільки при професійному аналізі та виявленні проблеми.

Тому, щоб потім не витрачати час і гроші на ремонт акваріума, потрібно серйозно підійти до процесу його запуску.


Be the first to comment “Ремонт акваріума”