Акваріумні рибки

Акваріумні жителі

сланець в акваріуміУтримувати акваріумну рибку без акваріума майже неможливо. На нашому сайті є готові акваріуми ТМ Blue Barbus певних розмірів. А також можете придбати тераріуми та черепашники.

Наш інтернет-магазин акваріумних жителів – це справжній підводний світ. Ми пропонуємо різних мешканців акваріума. По-перше, акваріумні рибки. Ви можете знайти у нас риб різних видів, які можна утримувати в домашніх умовах. Мирних, ставкових, хижих, донних, великих та екзотичних. По-друге, ми пропонуємо й інших вихованців. Таких як краби, раки, креветки, жаби, черепахи, равлики та тритони. На сайті кожному виду присвячено статтю, що містить відповіді на головні питання. Як годувати, у якій воді утримувати та кого можна підселити.

Які бувають рибки

Рибки бувають:

Мирні рибки

Чорний телескопМирна акваріумна риба для акваріума. Це вихованці з несміливим темпераментом, які спокійно вживаються з іншими мешканцями. Риби цієї категорії може бути як великими, і маленькими. Зокрема, вони мають різне забарвлення і часто живуть зграйками. Наприклад, найпоширенішою представницею мирних акваріумних рибок є гуппі.

Гуппі дрібні рибки, рідко виростають більше 5 см. Живуть у будь-яких умовах (навіть у звичайній 3-літровій банці з водою). Самки сіренькі, а самці яскраві та різнокольорові. Харчуються вони циклопами та подрібненим мотилем. Легко розмножуються при температурі води 20-28 ° С і регулярному годуванні. На світ з’являються, як правило, від десяти до ста мальків, які харчуються інфузоріями, що знаходяться в акваріумі. Мальків краще відсаджувати, тому що їх можуть з’їсти родичі та навіть власна мама. Гуппі швидко ростуть (самці стають дорослими вже за три місяці).

Ставкові рибки

У розділі ставкових риб можна знайти коропів великих і малих розмірів. Їх можна містити у великих акваріумах або у ставках. Вони зазвичай чудово почуваються в теплій і прохолодній воді. До всього іншого харчуються хробаками, комахами та рибним комбікормом. Є «ручними» рибами та беруть їжу з рук того, хто з ними багато спілкується.

Хижі рибки

Хижа акваріумна риба часто буває агресивною до сусідів. Тому при заселенні акваріума необхідно враховувати розміри інших мешканців та хижаків. У раціон яких зазвичай   входять живі організми. Одним із представників цієї категорії є тиляпія Буттікофера.

Буттикофері не вибаглива до температури і може добре почуватися при 18°С. Для її розмноження потрібен великий об’єм води від 300 літрів та підвищена температура близько 27°С. Запліднену ікру самець ховає у роті до 3 днів. Мальки, що з’явилися, використовують   паща батька в ролі притулку ще 10 днів. Після цього можна підгодовувати мальків.

Донні рибки

Це категорія риб, які воліють причаїтися на дні акваріума. Наприклад, Кларіас – сом, який харчується будь-якими живими істотами, чи то рибками, комахами, чи молюсками. Його не можна селити з дрібними рибами, та й великих він переслідуватиме. Щоб кларіас спокійно жив і міг розмножуватись, йому необхідно від 300 літрів води. А також укриття для відкладання ікри. Виростають ці соми до 70 см. І мають різноманітне забарвлення, довгі плавці на спині та шипи на грудному плавнику.

Великі та екзотичні рибки

У розділі великих та екзотичних риб, представники великих розмірів та різних видів. А також рідкісні види риб. Наприклад, арабеска – красива декоративна тропічна рибка. Темно-сірого забарвлення з білими смугами та плямами. Не агресивна арабеска зазвичай харчується водоростями, личинками комах та органічними залишками. До того ж потребує укриття на дні акваріума у ​​вигляді печер і гротів. Де проводить у денний час. Ікру відкладає в нерестові ями, а через 7 днів з’являються мальки із жовчними мішками. Коли мішки зникають, мальків можна годувати.

Інші мешканці

До інших мешканців відносять равликів, черепах, жаб та креветок. Які зазвичай чудово уживаються з акваріумними рибками. Наприклад, креветка-вона як фільтр дуже популярна серед любителів акваріумної живності. Вона годинами може сидіти на одному місці. І своїм спеціальним віялом фільтрувати воду у пошуках їжі. Для створення найкращих умов для   креветок слід зробити штучну течію в акваріумі. І не міняти у ньому часто воду. А також накрити акваріум кришкою, щоб вони не вибралися назовні. Креветки миролюбні і харчуються рослинними кормами та дрібним мотилем.

Після покупки акваріума та акваріумних рибок, виникає питання догляду за тим та іншим. Будинок для них необхідно періодично вичищати. Але це не можна робити звичними для господарства засобами. Оскільки їх залишки можуть вбити Ваших вихованців. Тому на нашому сайті передбачені товари по догляду за акваріумами у розділі “засоби догляду”.

Устаткування для акваріума

Щоб без особливих зусиль створити для акваріумних рибок сприятливі умови, буде незамінно спеціальне обладнання:

  • Зовнішня фільтрація, відбувається, наприклад, за допомогою кераміки Resun. Кераміка є місцем скупчення бактерій, що забезпечують біологічне очищення води. Адже чиста вода – це запорука здорового розвитку та відмінного самопочуття вихованців.
  • Внутрішня фільтрація, відбувається за допомогою приладів, що є мочалкою і насосом, що проганяє воду через поролон. Бруд затримується в поролоні, а акваріум подається очищена вода.
  • Головки, помпи та компресори, що збагачують воду киснем. Хоча риби живуть у воді, але для дихання вони використовують кисень. Якщо його не вистачає, мешканці акваріума стають млявими, можуть захворіти та загинути. Тому, для насичення води киснем використовують перелічені вище прилади.
  • Обігрівачі необхідні для вихованців, які потребують води з певною температурою. Наприклад, це можуть бути декоративні рибки, вагітні самки чи мальки.
  • Освітлення, без якого не тільки акваріум виглядає похмуро, а й водорості в ньому ростуть повільно. В акваріумах із кришкою вже зазвичай передбачено освітлення. Тому, при перегоранні лампи, її просто можна замінити на одну з тих, які пропонуємо ми.
  • Автоматична годівниця допоможе у догляді за вихованцями. Запрограмувавши її на певний час та кількість корму. Вам не доведеться турбуватися про своєчасне годування рибок. А спеціальна система вентиляції годівниці збереже корм у сухому стані та не дасть йому зникнути.
  • Витратні матеріали, наприклад сачки, потрібні в момент переселення рибок або під час чищення акваріума.

Be the first to comment “Акваріумні рибки”