Калькулятор акваріумів

Калькулятор акваріумів, як з ним працювати

Якщо ви знайдете кращий калькулятор акваріумів у світі, скажіть нам. Ми не знайшли.

Все дуже просто
Крок 1
Вибираємо, що ми хочемо. Просто скляна конструкція, з кришкою, для рослин, черепашатник, тераріум, тумбу чи кришку.
Крок 2
Просто вводимо розміри.
Крок 3
Вибираємо додаткові примочки: покривні скло, фон на задню стінку, міняємо товщину скла, додаємо обладнання, вибираємо дизайн акваріума, та послуги. Вибираємо все, що потрібно додатково.
Крок 4
Натискаємо кнопку замовити. Там пишіть усі нюанси, які не враховані у калькуляторі. Ми отримуємо листа та відповідаємо Вам за термінами та умовами.

Чому у нас краще замовити

Тут причини, чому варто замовити у нас. Blue Barbus – наш бренд при продажі акваріумів.

Я знаю, де купити дешевше акваріуми

Завжди знайдеться людина, яка зробить ще дешевше. Також є фірми, які роблять дорожче. Врахуйте, у нас найнадійніша продукція. Тому порівнювати не корректно. Якщо у нас відсоток браку 0,01%, а в інших допустимо 3% ймовірність, що він протягом 5 років потече.

У нас не просто надійні, у нас найнадійніші акваріуми. Володіючи власною ремонтною майстернею, ми постійно стикаємося з ремонтом акваріумів різних марок, що протікають. Нам із 2008 року принесли лише 1 екземпляр через 10 років служби. Решта, близько 35 000 штук цілі. Тому у нас найдовша гарантія в Україні – 3 роки.

Також ми не економимо на матеріалах та технологіях. Ми використовуємо все найкраще для виробництва. І тому нам все одно, що в інших дешевше. Кришка з ПВХ та з полістиролу, вологозахищені патрони чи ні, професійні діоди чи звичайна стрічка? Всі ці аспекти в рази можуть змінити ціна акваріума. Ми ж робимо на совість, тому замовляючи у нас, ви можете бути впевнені, що все буде зроблено правильно.

Тільки ми виробляємо серійні професійні акваріуми. Це ті, де усередині можна створювати шедеври. Ні Juwell, ні Ferplast, ні Ehaim не створюють продукту такого рівня, в яких можна створити конкурсну роботу. Ми створюємо продукцію для професіоналів.

Ми просто надійні
З нами завжди все стабільно. Ви отримаєте найкращий варіант за прийнятною ціною.

коряга в акваріум в формі корабля
Це фотографія декорації. Як ви вважаєте, це справжній корч чи наше виробництво?

Калькулятор акваріумів з його продукцією

Акваріуми без кришок

1 – Blue Barbus – тільки склеєне скло. Нічого більше нема. Скло та силікон.

2 – Lux – ідеальний відкритий акваріум для акваскейпінгу. Безшовні, безреберні, з полірованими торцями.

Акваріуми з кришками

1 – Kardinal LED – нова лінійка з ідеальним освітленням, під яким ви можете створювати шедеври.
2 – Black Jack – модель 2020 року. Ми спробували створити шедевр, який ніхто не зможе повторити.
3 – Акваріум столик. У нас працюючий варіант, перевірений часом.

Акваріуми для рослин

Усі категорії відрізняються від попередніх лише тим, що там більше світла.

Флораріум – це склеєний горщик зі скла, в якому ростуть рослини.

Палюдаріум – це акваріум Volna без драбинки, частково заповнений водою, для напівводних і болотистих рослин, що люблять вологий клімат.

Черепашатники

1 – Volna – черепашник, такий який він має бути. Все зроблено ідеально та продумано до дрібниць.

Житло для рептилій

Одним словом – тераріум

Тумби та кришки на акваріум

Окремо тумби, окремо кришки. Все є. Наші тумби не сплутаєте ні з ким.

Калькулятор акваріумів і його функції

Функції розділені за категоріями. Ми лише одну категорію пропустимо – розміри. Адже якщо Вам потрібен продукт у розмір, то ви точно знаєте, куди його збираєтеся ставити і скільки у вас є місця.

Конструкція

Форма. Ми робимо стандартні прямокутні. Але додатково можна вибрати варіант панорамного і кутового. Там усі розміри Ви вводите, і він рахує. Немає варіанта з овальним переднім склом біля акваріума. Ми їх робимо, але тільки цей овал в індивідуальних замовленнях потрібно індивідуально вказати.

Можете поміняти товщину скла в акваріумі. Ми не рекомендуємо користуватися самостійно цією функцією. Краще, щоб нею користувалися практики. Калькулятор прораховує надійну товщину скла, з якої спатимете спокійно. За такої товщини 100% гарантія міцності. Але іноді можна використовувати більш тонке скло (якщо там не буде води), або потрібно більш товсте скло (причин може бути багато). Тому ця функція передбачена в нашому акваріумному калькуляторі.

Прорахувати без реберний варіант. Ставте, що вам потрібен без реберного варіанта, і калькулятор сам вираховує, яку товщину скла необхідна для ваших параметрів. Тут виходить насправді для прорахунку два калькулятори акваріумних товщин: один для звичайного варіанту, а інший для без реберних.

Колір силікону для швів. Є білий та чорний. У кожного свої плюси та мінуси, тому, краще щоб була кнопочка авто і ми визначали, який краще підійде. Але, якщо ви точно знаєте, який вам потрібен, можете вибрати.

Особова частина акваріума збоку. Це означає, що змінюється схема збирання конструкції. Якщо Ваше творіння буде проглядатися з трьох сторін, або ж збоку, то потрібно натиснути цю кнопку. Інакше ви отримаєте отвори на задній стінці для висновків проводів, а не на бічній.

Характеристики акваріума. Що Ви дізнаєтесь про технічний бік продукту. Звичайно ж, калькулятор прораховує загальний обсяг. Також вважає вага акваріума. Дуже корисно для транспортування. Врахуйте, вага вважає 5-ти стекол. Вагу ребер жорстокостей і стяжок ми не можемо враховувати, тому реальна вага буде трохи більшою. Так само є 2 марних параметра – ціна за 1 літр і скільки ват на літр виходить освітлення.

Калькулятор акваріумів і апгрейд

Додаємо покривне скло. Так, просто додати скло для зменшення випарів.

Зробити акваріум безшовним. Для деяких варіантів можна зрізати шви. На надійність судини він не впливає, але вигляд виробу зовсім інший. У моделях Lux усі шви одразу зрізані.

Покласти підкладку під акваріум. Використовуємо підкладку під ламінат, є пластикова підкладка як стільниковий полістирол та блискуча фольга.

Наклеїти фон на задню стінку. Є три варіанти кольору: чорний, синій та бірюза. Також можете вибрати стіни, на які потрібно клеїти цей фон. Дуже важливий параметр, про який багато хто забуває.

Тут ми в деяких моделях вибираємо колір обробки, в який обклеюються декоративні обідки. Є 6 варіантів кольору.

Якщо є значення, вибираємо, з якого боку будемо заводити дроти в кришку. З того боку входитиме провід у світильник.

Ну і в деяких моделях можна додати освітлення у кришку, до того ж різного типу.

Калькулятор акваріумної тумби

Що ми можемо вибрати в тумбі. Ну, по-перше, це колір тумби. Коліри ДСП максимально підібрані під кольори плівки, якою обклеюються акваріуми. Бічні накладки темно-синього кольору тільки. А так само Ви вибираєте де будуть дверцята а де ні, а так само де будуть полиці а де прибрати. Також Ви вбираєте, в яку сторону будуть відкриватися дверцята. Для кожної дверцята можна встановити свій варіант.

Калькулятор декорацій та ґрунту

Перше, що Вам потрібно, вибрати стиль дизайну, в якому нам потрібно буде його оформляти. Є 3 стилі: псевдоморе, зі штучними рослинами, з живими рослинами (і форсований травник як під варіант).

Калькулятор акваріумного ґрунту. Розміри дна є, Ви вводите шар у сантиметрах, який Вам потрібен, і автоматично вважається скільки літрів Вам його потрібно. Врахуйте, що Ви не можете отримати кілограми, якщо Ви множите сантиметри. Помножуючи сантиметри, Ви можете отримати площу або об’єм. Додатково під рослини можна замовити живильну підкладку. А так само вибрати якого колір грунт вам потрібен.

У кожному стилі оформлення Ви можете вибрати камені або додати корч. У варіантах з рослинами, як живими, так і штучними, а також із коралами, Ви можете визначати їх кількість, наскільки багато Вам їх потрібно для декорування: кількість (багато/мало). Або взагалі прибрати деякі декорації із води.

Додатково ви можете додати акваріумних рибок. Є найпоширеніші варіанти і ми підберемо їх під Ваші бажання. Всі рибки так само розбиті за стилями, і так само Ви можете вибрати варіант купувати вже дорослих рибок, або купити дрібніших мальків.

Калькулятор обладнання

Додаткове обладнання – мережевий фільтр (якщо у Вас тільки одна розетка, особливо якщо вона далеко), і таймер (дуже важливий для рослин).

Ми вибираємо додати обігрівач. Автоматично додається потрібний обігрівач для акваріума. Також і з фільтрацією. Додається внутрішня головка з мочалкою , а також додатково можете вибрати зовнішній фільтр. Не врахували лише компресор, т.к. підбирати варіанти краще індивідуально, адже там є нюанси.

Акваріумний калькулятор послуг

Ну що ж. Починаємо.

Ми привеземо акваріум. Наша людина приїде до Вас під будинок і скаже, ось Ваше замовлення. Ми доставили.

Ми можемовстановити акваріум< /a>. Це зазвичай 2 людини піднімаються, і ставлять там, де потрібно. Думаєте, так не буває? Коли виріб замовляють у проріз дуже часто просять одразу за місцем встановити, щоб усе перевірити.

Ми можемо запустити обладнання. Це означає, що ми його наповнюємо водою і підключаємо все, що ви замовили.

Ми можемо все зробити під ключ. Це у Вас з’являється повністю готове рішення. Ми приїхали і все зробили. Вам не потрібно мочити рук.

Дизайнерський проект. Є звичайний дизайн акваріума, коли кажете, а зробіть мені красиво. Ось у наших співробітників смак є, знання є, вміння так само. Ми швиденько створимо Вам гарний та правильний акваріум. Але є випадок, коли говориться, стоп, мені не потрібний просто гарний варіант, мені потрібний продукт “ВАУ”. Що б усі розуміли, що в мене він дуже крутий. Ми тоді довше думаємо, шукаємо більш підходящі декорації, і тому проект коштуватиме дорожче.

Акваріумний калькулятор обслуговування акваріума

Ми надаємо сервіс з обслуговування акваріумів</strong > у м. Києві. У калькуляторі є розміри. Ви вносите додаткові параметри, частоту обслуговування, і вам відразу висвічується ціна. Все просто.

Ми спеціально створили найкращий у світі акваріумний калькулятор. Створюємо найнадійнішу продукцію. Ми прагнемо робити всю нашу роботу якнайкраще. Жодних компромісів. Тільки якість.

Купити акваріуми у Києві та Україні ви зможете у нашому інтернет магазині, попередньо переглянувши каталог або просто товари у нас. Наш інтернет-магазин користуються кращими товарами на ринку. Скляні конструкції ми замовляємо у компанії Blue Barbus. Товари мають стильний і сучасний вигляд, виглядають елегантніше та красивіше ніж в інших.

Наш інтернет-магазин здійснює доставку в будь-яке місто країни, тому купити продукцію не складе ніякої праці. Надсилання відбувається службою Нова пошта. Вона робить каркас і відповідає за те, що продукт доїде цілим. До цієї служби доставки ми довозимо безкоштовно.

Приклад нашої продукції

За посиланням внизу ми описуємо як приклад особливості черепашатника Volna 60

Volna для ракушок

Черепахатник Хвиля являє собою конструкцію, де задня стінка вище передньої. Всі скла поліровані. Тому зовні він виглядає як слід. Продукт міцний та зручний у використанні, створюється із високоякісних матеріалів на сучасному обладнання. Фабричний метод виробництва дає можливість виготовляти акватераріуми різного об’єму в рамках лінійки Volna, тому роблячи вибір на користь даної водойми для вашої рептилії, ви можете бути впевненими, що у нас присутні черепашатники всіх розмірів.

Також в ньому вмонтований пандус для земноводних, яким вони користуються для спуску вниз або підйому з води, і острівець суш, де рептилії можуть поїсти і погрітися. Потрібно дотримуватися правильного співвідношення води та суші. Острівець повинен розташовуватися обов’язково над водою на висоті від 1-3 см. </ su_spoiler]

Be the first to comment “Калькулятор акваріумів”