Автоматична годівниця для акваріума, всі за і проти

Будова та робота автоматичної годівниці

TetraWafer Mix 1000 mlЧи варто купувати автоматичну годівницю для рибок? У поодиноких випадках так. Але, здебільшого – ні. Тільки, коли у вас немає часу нагодувати. Різні можуть бути причини. Це може бути пов’язано з роботою чи великою кількістю акваріумів. І необхідністю годувати мальків рибок щогодини. Розглядати всі причини немає сенсу. Головне, що годівниця знадобилася. І, можливо, вже куплена вами. Автоматична годівниця може бути, як необхідним обладнанням в руках акваріуміста, так і забавною іграшкою. Розглянемо автоматичну годівницю для акваріума. Що вона собою являє. Для яких цілей призначається та як працює. Як працює автоматична годівниця для акваріума.

Механіка автоматичної годівниці

Процес годівлі рибок ґрунтується на порційному додаванні корму у воду. Для акваріума або палюдаріума. Здійснюється барабанним роздавачем. Він за один поворот здатний видати одну порцію корма. Порція корму налаштовується залежно кількості рибок. Регулювання наповнення відсіку скидання барабана здійснюється за допомогою шторки. Після скидання корму у воду барабан провертається. Він знову набирає корм у відсік. Механіка більшості пристроїв однотипна. Зупинятись на ній не варто.

Годівниця забезпечує можливість встановлення кількості проходів барабана на добу. На дисплеї з’явиться годинник. У деяких пристроях годинник може змінюватися на час до годування та назад.

Всі годівниці тією чи іншою мірою забезпечують скидання корму у певний час. Відмінності становлять режими скидання корму та кількість проходів барабана годівниці.

Переваги автоматичних годівниць для акваріумних рибок

Головною перевагою в роботі будь-якої автогодівниці є можливість встановлення таймера на порційну годівлю ваших рибок. Навіщо її купують. А причин може бути багато. Коли використовувати годівницю? Коли у вас немає часу на акваріум. З різних причин. А годувати рибку треба. Які очевидні переваги дає цей пристрій.

Годування малька

Мальок рибок дуже ненажерливий. І йому корм потрібний постійно. Необхідно дотримуватися часу його годування. У деяких випадках годувати мальків потрібно через 3-4 години.

Відрядження

Якщо ваші рідні можуть забути погодувати рибок за вашої відсутності. Або вони теж поїхали на дачу чи інше місце.

Гаджет

Завжди цікаво спробувати у роботі новий гаджет. Особливо виконує корисні функції. Автоматичний акваріум. Прагнення автоматизувати біосферу вашого штучного водоймища. При цьому мінімізувати свою участь просто спостерігаючи за процесом. Всі переваги автоматичної годівниці зводяться до годування рибок за розкладом. Незалежно від причин, які стали для цього. Але, у будь-якому разі, людина у неї насипає корм.

Тепер варто описати недоліки, які неминуче виникають під час використання даного гаджета.

Недоліки автогодівниць

Найголовнішим недоліком автоматичної годівниці є етичний бік її застосування. Краще нагодувати ваших вихованців самостійно. Це завжди цікаво. А головне, розвиває відповідальність. Додатково, годівниця під час роботи здійснює шум.

Необхідно закріпити годівницю на стінці акваріума. Під час роботи вібрація від барабана може послабити кріплення та зрушити її. А в деяких випадках і впустити годівницю у воду. Це гарантовано зіпсує прилад, але не

Деякі пристрої складні в управлінні. А інструкція у комплекті постачання китайською або англійською мовою. Причому вона не відрізняється повнотою опису. Інших істотних недоліків у роботі даних пристроїв не зазначено. Ви отримаєте відмінний автоматичний роздатчик корму з власним програматором та живленням від кількох стандартних батарейок ААА.

Альтернатива та наш досвід

Ми рідко користуємося даним ноу-хау в акваріумах. Причина – не бачимо сенсу. Єдиний варіант, коли ми вважаємо, що годівниця себе виправдала – акваріум у холі банку. Він був високим. Годувати було не зручно. Та й не хотіли вони цим питанням займатися. Тому там ми поставили автоматичну годівницю. І це єдиний випадок із 1000 подібних. А як же свята, вихідні? Якщо рибка велика, вона спокійно переносить 2 дні без корму. Так званий день розвантаження. Тому, у нас рибка у суботу та неділю, як правило, на дієті. Що ж робити зі святами? Ми даємо корми dayana hollyday. Вони розраховані на 7 днів, і рідко, де у нас більше часу офіс або квартира залишається без нагляду.

Ми не рекомендуємо цей гаджет. Але іноді без нього не обійтися. рішення про покупку робите ви.


Be the first to comment “Автоматична годівниця для акваріума, всі за і проти”