Чернівець головна сторінка Юля

Акваріуми та акваріумна рибка Київ. Купити акваріум та все необхідне до нього. Ми інтернет-магазин акваріумів та акваріумної рибки. Пропонуємо лише те, чим користуємось самі. Більшість зоомагазинів як під будинком, так і в інтернеті торгують тим, що є у постачальника. Консультанти весь товар не тестували. Що продавати та рекомендувати – вибір впаде на той товар, де вони найбільше запрацюють. Мало хто з них насправді розуміється повністю на товарі і знає його особливості.

Магазин акваріумів у Києві

Ми продаємо якісні акваріуми та більш рідкісну та дорослу акваріумну рибку. У нас є все для того, щоб створити красивий і правильний акваріум: виробництво ємностей, тумб та LED світильників, а також ми розводимо рибок і рослини. Ми пропонуємо акваріуми, які працюють нормально, виглядають добре і не вимагають щомісячного поповнення рибок. Наші акваріуми вимагають мінімального догляду в часі. Якщо Ви хочете вписати свій акваріум в інтер’єр – Вам до нас. Придбати акваріум краще у нас.

Тільки найкращий товар
Ми пропонуємо тільки найкращий товар, перевірений часом і нашим досвідом
Цілком готові рішення
Тільки у нас Ви можете купити повністю готові акваріуми, які грамотно зроблені
Найкраща консультація
Ми не продавці, ми акваріумісти. Ми не знаємо, які норми прибутку повинні бути на товарі, і яка у нас точка беззбитковості. Але ми знаємо, як правильно створити акваріум.

Чому купити акваріум коштує у нас

оформлений травник в акваріумі

От наше готове рішення. Ви купуєте акваріум один раз. Фільтр, світло, акваріум підібраний найкращим чином. Доробляти та переробляти ви можете в інших місцях покупки, але у нас ви купуєте все робоче. Те, що пишуть виробники, не завжди є правдою. І якщо у вас немає досвіду, ви не зможете визначити, що працює, а що ні.

Що ми маємо
Якісні моделі акваріумів: відкритий варіант Lux, під кришку Kardinal, Black Jack, черепашатник і палюдаріум Volna, тумби під них
У нас понад 50 видів нормальної акваріумної рибки завжди. Акцент зараз робимо на живородячих рибках
Більше 50 видів акваріумних рослин. Ми їх вирощуємо самі
Правильно підібране обладнання в акваріум, а значить краще світло, фільтрація, обігрів та аерація. Все найкраще, що працює, і чим самі користуємось.
Великий вибір акваріумних декорацій, штучні рослини, грунти, каміння, корчі, корали, пластикові декорації.
Ми продаємо хорошу хімію для рослин і корми для рибок. З ними все завжди стабільно
Купуючи у нас ви можете бути спокійними, що зробили все правильно. Є комерційна акваріумістика, яка продає все, що є у постачальників, а є професійна, яка торгує найкращим. Ось ми займаємося професійною.

Наша компанія обслуговування акваріумів.