Доставка і оплата

Оплата товару
Як сплатити і скільки платити? Отримати та сплатити товар у Києві та Україні цілком реально з нашими умовами. Вони здебільшого стандартні.

Способи оплати:
Оплату можна зробити такими способами:

Готівкою в офісі при самовивезенні
Готівкою при отриманні товару
Перекласти на картковий рахунок
Сплатити на офіційний рахунок фірми + ПДВ. Можемо провести як послугу, адже не завжди потрібно ставити продукт на баланс. Або у вас акваріум не на балансі.

Умови передоплати:
Якщо товар у нас є, ви можете його забрати при 100% оплаті. Приїхали, обрали, сплатили. Або замовили з доставкою, вам привезли, оплатили.

Якщо ж вам потрібно робити товар, то варіант 50% оплати, якщо ви самі забиратимете товар або вам буде доставка. Оплата 100% для роботи з іншими містами. Ви сплатили. ми зробили та відправили.

Накладений платіж
У нас немає післяплати. По-перше, найдорожчий спосіб. По-друге, самі через нього ніколи не купуємо. І по-третє, нам трохи прикро, що нам не довіряють і хочуть післяплату.

Сайту багато років. Відгуків в інтернеті достатньо, щоб переконатися в нашій порядності. А ми не хочемо грати цим способом роботи.

Інформація щодо доставки товару
Доставка товару.
Доставка акваріумів та інших товарів для акваріумів (в т.ч. та акваріумних рибок) ми здійснюємо. Є кілька варіантів доставки.

Доставка у Києві
1 – Вам потрібний акваріум. Самовивіз. Забирати його можна біля метро Святошин. Тому, якщо треба швидко у ваші розміри, то товар забирати там. Деякі варіанти є в офісі. Можете під’їхати, вибрати, купити. Нам краще, коли ви під’їдете до нас. 1 – Ви побачите візуально акваріуми. Побачте різницю між різними варіантами акваріумів. Тому буде легше підібрати той акваріум, який Вам потрібен. 2 – ми зможемо підказати, у якому стилі вам зробити його, і що йому потрібно. Адже правильніше спочатку отримати план, а потім робити. А не переробляти. Тому у нас ви отримаєте максимум інформації.

Якщо Ви вирішили просто замовити акваріум з доставкою – ми викликаємо таксі. Ми його вантажимо і відправляємо до вас. Ви отримуєте та оплачуєте послуги таксі. Ціна зазвичай 50-150 грн. Великі акваріуми доставляються вантажними автомобілями. Ціна від 300 грн.
2 – Вам потрібен товар до акваріума або акваріумна рибка з доставкою. Оптимально для нас Ви отримуєте товар у нас. Ви бачите товар одразу. Якщо наша доставка потрібна – малогабаритні товари – 200 грн. по Києву в залежності, де ви знаходитесь. Якщо великогабаритний або важкий товар – доставка нашим транспортом від 250 грн.

3 – Ви хочете все і одразу. Акваріум із тумбою привезли, занесли до вас і встановили, воду залили, підключили акваріумне обладнання, і ви прийшли і сказали: «Вав, клас». Послуга під ключ зазвичай коштує від 1000 грн. І за це ми відповідаємо за все. Що акваріум занесуть цілим, що встановиться правильно, і що акваріумна рибка житиме. Запускаємо грамотно та правильно (на рік ми запускаємо понад 100 акваріумів).

Доставка по Україні
1 – Вам потрібний акваріум. Тоді ми безкоштовно доставляємо акваріум до відділення Нової пошти, і вона надсилає цей акваріум до Вас. Оплата послуг нової пошти здійснюється Вами в момент отримання товару. Акваріум відправляємо при 100% оплаті за нього. Післяплатами ми не граємо. Нова пошта додатково бере гроші за каркас (упаковка акваріума). При отриманні акваріума обов’язково перевірте його на наявність сколів. З нашого досвіду вони один раз не довезли акваріум, і повернули всю страхову суму. Тож їхня страховка працює. Тільки необхідно перевірити акваріум при отриманні.

2 – Вам потрібен товар з акваріумістики. Також ми відправляємо новою поштою. Можемо розглянути варіанти інших операторів, як інтайм, автолюкс, або інших, яких ми можемо дістатися. Ми доставляємо до відділення – ви оплачуєте послуги з доставки при отриманні. Також 100% оплата за товар. Післяплатами не граємо.
3 – Вам потрібна рибка. Варіант поїзда або автобуса. Беремо за доставку 100 грн. Кисень не задуємо (тільки якщо на опт велика партія). Рибкою займалися гуртом, і продавали ящиками. То знаємо, як її відправляти.
4 – Вам потрібний індивідуальний акваріум “під ключ” – тут індивідуально все.

Умови відмови з поверненням коштів
Якщо ви перерахували гроші, ми ще не відправили товар. Або якщо ми ще не нарізали листовий матеріал у розмір. В цьому випадку ми повертаємо 100% ваших коштів. Якщо ми ще нічого не встигли зробити, тоді все повертається.

Якщо ж у нас пішли якісь матеріальні витрати. Порізане скло, наприклад, і потім потрібно буде його перерізати в менші розміри. Або зроблено індивідуально під вас хімія. Все одно можете відмовитись, але повертається не вся сума, а її частина. І у кожному випадку індивідуально.

Про повернення товарів детальніше можете почитати у розділі гарантії.