Контакти

Інтернет-магазин Аква-сервіс.

Будь ласка, звертайтеся, ми завжди будемо раді вам допомогти.

Наші телефони:

063 — 724-32-46

098 — 819-69-94

Адреса: м. Київ, вул Рилєєва 7/11. Окремий вхід біля верхнього під’їзду з внутрішньої сторони будинку.

Ми були:

вул. Чистяківська, 15

вул. Шпака, 3

вул. Ф. Пушиної, 8

Акваріуми, акваріумна рибка, обладнання, декорації, корми

Шоурум акваріумів

Який у нас формат торгівлі, ми самі не можемо точно визначити. Є більше 20 акваріумів із рибками. Є все обладнання, багато декорацій та кормів. Можна назвати це магазином. Але, ми не є класичний магазин. Можна назвати офісом. Адже ми в офісній будівлі знаходимося. Можна назвати офіс студії акваріумного дизайну, адже є кілька оформлених акваріумів. Можна назвати лабораторією, адже ми постійно проводимо експерименти. Або ж складом — є більше 300 акваріумів у наявності. Можливо прийом замовлень, адже у нас замовляють акваріуми під розміри та привозять обладнання на ремонт. Або може бути ми флористи, адже ми маємо понад 100 видів вазонів. Або ж продавці амфібій (не плутати з тераріумами: ящірки, змії).

Хто б ми не були, ми продаємо лише те, що працює. Те, що нам подобається. Ми не продаємо все поспіль. Якщо хочете купити професійну правильну річ, то вам до нас. Ми прісноводні акваріуми відчуваємо як мало хто в Україні. Ми їх любимо, і наш колектив вміє створювати красиві, добре працюючі акваріуми. Та і не тільки.

Акваріуми Blue Barbus

Сказати, що ми любимо цю марку, цього буде мало. Адже вони виробники не тільки акваріумів, а й освітлення до нього, фільтрів, декорацій, хімії та кормів. До того ж, роблять якісно. Ми не намагаємося працювати з усіма постачальниками ринку. Ми у кожного вибираємо найкращі варіанти, і ними торгуємо. Візьмемо, наприклад, фірму Tetra. У них 1000 позицій товарів, але ми продаємо лише одну. А деякі бренди у нас більше в пошані.

Blue Barbus – це виробник. Ми ж, якщо сказати, м’яко — їхні представники. Хоча ми від них далеко, вони мають виставки, і всі продукцію вони виставляють в нас. До того ж, ціна у нас ідентична.