Купити акваріум Київ

Купівля акваріуму

Ви хочете купити акваріум?

Не знаєте, з чого починати та що робити?

Вагаєтесь у виборі потрібного варіанту?

Можна купити перше, що є в магазині або сподобалося в інтернеті. А можна купити найкраще.

Придбання акваріума процес, який не любить поспіху. Вибрати акваріум лише на вигляд одна з найбільших помилок початківців. Коли ми продаємо акваріум, у нас виникає низка питань. Навіщо вам акваріум? Яку картинку ви хочете отримати в кінці? Покажіть фотографії акваріумів, що сподобалися. Які розміри мають бути. І лише після цієї інформації ми можемо щось запропонувати.

Переваги купівлі акваріуму у нас

Наші переваги купівлі акваріума в Києві в таких питаннях:

  1. У нас досвід не просто продажу акваріумів, а і їх обслуговування. Тому ми знаємо про підводне життя дуже багато. Не завжди дорогий продукт може відповідати вашим бажанням. І не завжди дорого це якісно.
  2. Ми готові допомогти вам розібратися у різноманітності акваріумів. Саме, щоб ви знали різницю між усіма типами їх дизайну.

Встановлення та запуск акваріума – це вже буде далі.

рослини в акваріуміУявіть картинку. Йде людина на пташиний ринок. Захотіла дитина акваріум. Отакий хочу — купили. Ви й не підозрювали раніше, що у вас з’явиться акваріум. Потім до нього придбали обладнання, яке порадили. Далі купуєте декорації, мешканців та, як правило, все, що побачили/сподобалося, помістили в акваріум. Прикупили все необхідне та повезли додому. Щасливий власник нового акваріума! І який отримаєте результат?

Уявіть іншу ситуацію. Ви вирішили звести будинок. Пішли на ринок, купили цегли, цементу, дощок, дверей, щебеню, шпалери, шифер, цвяхи, і всі за один день привезли та вивалили у себе на ділянці. Яким буде результат? Хіба так зводять будинок? А акваріум купують дуже часто саме так.

Ось такий результат отримуємо після покупки акваріума. Людина терміново біжить в інтернет читати, а чому рибка нагору пузом плаває, чому акваріум зелений, і чому рослини гинуть. І взагалі — людина купувала гарну картинку, а в результаті отримала болото. В інтернеті поради роздають люди, які трохи більше знаються на акваріумістиці, ніж новачок. Адже фахівець не розповідатиме тонкощів своєї справи. А люди, які знають трохи більше за новачка, починають переказувати продавців. Адже продавцям треба щось продати. І тоді вони “розповідають потрібну правду” для них. А інші вважають, що мають достатньо досвіду для того, щоб навчати інших.

Уся ця історія сподіваюся не про вас. Ну якщо ви в такій ситуації, виправити її якраз саме час.

У нас можна придбати різні типи акваріумів.

Акваріум без кришки. В нас продається модель акваріумів Lux. Найпростіший тип акваріума. Навіщо такі без кришки? Ну, майже всі найкрутіші акваскейперівські акваріуми відкриті. Вони не мають кришок, а зовнішній світильник. І виглядають дуже стильно. Якщо хочете виділитись, варіант для вас.

lux-krevetka

Акваріум з вмонтованою кришкою. Хороший варіант, якщо вам не подобається відкриті акваріуми. Професійне світло дозволить створювати акваріуми будь-якої складності. У тих акваріумах, що ми продаємо, можна зробити будь-який дизайн. На відміну від магазинних та інтернетівських акваріумів. У нас акваріум та кришка одне ціле. Більше мінусів у конструкції немає.

аквариум кардинал В

Заводська кришка. Гарний варіант за надійністю. Але якість освітлення тільки для цихлідників або рослини, що повільно ростуть. Ані травника, ані акваскейпу в них не створити. Ще мінус — мала кількість світла у великих та середніх акваріумах для травників. У маленьких трохи більше виходить. У деяких варіантах йдуть нестандартні лампи, що також не дуже практично. Ми цими варіантами не торгуємо.

Акваріум з усім обладнанням. Рідко, де грамотно підібрано обладнання. Як правило, такі системи не виправдовують себе. Є деякі винятки. Але дуже індивідуально треба підходити, т.к. Акваріуми розраховані під певні стилі. І в інших стилях, якщо їх використовувати, результати можуть бути плачевними. Ми підбираємо правильне обладнання в акваріумах, яке працює, і служить довго.

Палюдаріуми та флораріуми. Рідко, але їх замовляють. Маленькі акваріуми ми не любимо. А ось флораріуми, так. Вони й дивляться, і за ними простий догляд.

Ми розповімо вам перед покупкою акваріума про всі його плюси та мінуси. А підібрати акваріум, який підходить вам нам завжди приємно. Адже тоді ми відчуваємо, що потрібні. Що робимо свою роботу добре і Ви задоволені.

Купити акваріум у Києві

Купівля акваріума, як і купівля дорогої речі, потребує уваги. Адже переробляти завжди дорожче, ніж купити одразу правильний акваріум. Ми професійно займаємося продажами акваріумів. До того ж ми займаємося встановленням акваріумів, запуском, заселенням, оформленням акваріума, і, звичайно ж, доглядом за акваріумом у Києві.

Якщо ви хочете завестися власним підводним світом, але не можете знайти акваріум, то вам варто звернути увагу на водойми компанії Blue Barbus. Маючи власне виробництво, стежать за якістю.


Be the first to comment “Купити акваріум Київ”