Магазин акваріумів

Торгівля акваріумами

На жаль, в сучасності акваріумами стали займатися всі кому не ліньки. Буває, людина просто знає, як працювати зі склом, – і вона починає створювати акваріуми. Не те щоб це було б дуже погано. Але як акваріумна продукція виходить гіршою. То яким же має бути ідеальний магазин акваріумів? Чи то інтернет-сайт, чи реальні вітрини. Магазин акваріумів повинен спеціалізуватися лише на акваріумістиці.

Звичайні зоомагазини представляють на своїх полицях цілі ряди акваріумів, блискучих, з гарними акваріумними кришками. Сяючими новизною скла, але користі від цього блиску мало. По-перше, зайшовши в такий магазин акваріумів, ви навряд чи отримаєте професійну консультацію з приводу вибору того чи іншого акваріума. А по-друге, повністю не отримаєте те, на що сподівалися. Справа у принципах роботи звичайних, середньостатистичних магазинів. І не лише у сфері акваріумів. Зоомагазину закуповує, за звичкою, акваріуми європейських брендів, як продукцію із серії «дорожче», та дешеві акваріуми китайського виробника в категорії «що дешевше є?». І насправді як ті та інші представники магазину акваріумів такого плану не розбираються, а знають лише з чуток, що до чого.

Ідеальний магазин акваріумів

Ідеальний магазин акваріумів починається там, де акваріум є основним полем діяльності. Якщо магазин акваріумів спеціалізується на акваріумістиці. Якщо консультант магазину акваріума знає все про грунт, біологічний баланс і навіть про систему СО2, то ви потрапили рівно туди, куди треба. Саме такі спеціалісти працюють у наших магазинах. Це люди, які «захворіли» на акваріумістику колись давно, і ось зробили її своєю професією.

Наш магазин акваріумів

Ми розпочинали свою діяльність як магазин акваріумів та майстерня з виробництва їх у 2007 році. Ми поставили цей процес на масове виробництво, чим значно здешевили вартість продукції для вас. Наш магазин акваріумів – це завжди клієнтоорієнтованість. Ми, наприклад, спеціально не забиваємо свій асортимент явно незручними моделями чи конструкціями поганої якості. Ми працюємо над своєю репутацією. Жодної неякісної моделі. Продаємо лише те, чим самі користуємось. Ми завжди ретельно підбираємо фахівців. Щоб кожному з них було просто догодити вашим смакам та вашим уподобанням. Наші консультанти допоможуть визначитися з розміром акваріума, літражем, з підбором обладнання до акваріума.

Наш магазин акваріумів працює як з індивідуальними замовленнями, так і з промисловими акваріумами та оптовими замовленнями. Промисловий акваріум має свої нюанси. Це, по-перше, якість склеювання, тоді як сам зовнішній вигляд другорядний. Ідеальний магазин акваріумів дасть відповідь на всі запити будь-якого клієнта. І наш магазин намагається бути таким. Щоб перевірити це, ви можете в нього заглянути та подивитися наш асортимент. А також отримати професійну консультацію.

Ми багато експериментували у майстернях магазину акваріумів та постійно цікавилися думкою клієнтів, що можна покращити. З того часу ринок акваріумістики і сам дуже змінився. Адже акваріуми стали вироблятися мало не на колінах. Навіть ті фірми, які просто працюють із скляними виробами, почали штампувати акваріуми. Це все, звичайно, позначається на якості продукції. З іншого боку, у такій ситуації легше тримати марку. Але за довгі роки роботи з продажем акваріумів та виготовленням акваріумів ми переконалися в тому, що магазин акваріумів має бути спеціалізованим і тільки.

Зоомагазин

Зоомагазин – це теж не те. У зоомагазині консультант дуже рідко зможе дати вам таку ж професійно вивірену рекомендацію, як у спеціалізованому магазині акваріумів. До того ж, в зоомагазинах не особливо знаються на технологіях виготовлення самих акваріумів. Вважають, що якщо акваріум належить великому європейському бренду, то все, він приречений на якість. Це справді може бути так. Але зовсім не завжди і не обов’язково. І швидше вийняток з правил, ніж правда.

 

Багато українських акваріумів виграють у європейців якісну першість. А за ціною взагалі нокаут. Але такі акваріуми можна зустріти лише на полицях магазину акваріумів. Наш магазин акваріумів пропонує до уваги акваріумістів виготовлені нашою торговою маркою моделі акваріумів. Наша мета – дати вам можливість вибирати з хороших акваріумів. Надійних, якісних, довговічних, але і не найдорожчих. Наш магазин акваріумів розрахований на розумного покупця. Фахівці нашого магазину акваріумів можуть проконсультувати з будь-якого питання. У тому числі щодо оптових замовлень або якщо йдеться також про промислові акваріуми. Вибираючи моделі для виготовлення акваріумів, ми довго вивіряємо їх на міцність та зручність подальшого використання. Незручні моделі просто не потрапляють у серійне виробництво під торговою маркою нашого магазину акваріумів.

Давно працюючи на ринку акваріумістики, ми давно усвідомили для себе один важливий момент: у процесі повинні бути задіяні люди, які одночасно «заразилися» таким чудовим хобі, як акваріум. І тепер у магазині акваріумів нашого бренду чи то майстер роботи зі скла чи продавець-консультант, у нас працюють лише акваріумісти. Це дозволяє з акваріумними любителями говорити професійною мовою, а новачкам допомагати та пояснювати, рекомендувати та радити.

Хочете придбати акваріум чи обладнання до нього? Бажаєте замовити акваріум незвичайних розмірів? Все це можна зробити прямо зараз, до ваших послуг наш магазин акваріумів. Фахівці нашого магазину акваріумів підберуть для вас найоптимальніше за потужностями та найприємніше за ціною обладнання. Підкажуть, який акваріум краще підійде для ваших запитів. Проконсультують з різних питань акваріумістики. Магазин акваріумів нашої торгової марки також пропонує цілий асортимент різних кришок для акваріума та інших важливих аксесуарів. Останнім часом трапилася така дивна тенденція, що продажами акваріумів та їх виготовленням займаються практично у кожному підворітті. Але не кожен такий продавець чи майстер може знати, що таке акваріумістика і які складні процеси відбуваються в акваріумі. На жаль, це нерідко призводить до плачевних наслідків. Виготовлений акваріум не за технологією може протікати або зовсім тріснути, що спричинить чималу шкоду. Для меблів, для підлоги вашого будинку і стелі ваших сусідів.

Тільки спеціалізований магазин акваріумів може дати професійну консультацію та запропонувати акваріум, гідний якості та доступний за ціною. Ще одна проблема з магазином акваріумів – це те, що в зоомагазинах, часом, не особливо замислюються над тим, які вимоги до акваріумів. Закуповуючи продукцію, вони беруть до уваги лише одне – як він буде продаватись. Таким чином, на полицях такого магазину акваріумів з’являється категорія дуже дорогих «банок» європейського виробника. Часто великих давно відомих фірм, або дуже дешевих і, відповідно, неякісних акваріумів китайського виробництва. І цим зоомагазини вибудовують стереотипи, самі на них піддаючись. А ситуація ось яка: не обов’язково витрачати багато грошей на європейські бренди, щоб отримати відмінну якість. І спеціалізований магазин акваріумів робить це своєю політикою.

Звичайно, яким би клієнтоорієнтованим не був би магазин акваріумів, не можна здешевити ціну надто. Однак порівняно з «європейцями» акваріуми, наприклад, хороших київських торгових марок, перевірених часом та виготовлених за правилами, досить добре замінюють європейську дорожнечу. А Китай, між іншим, не обов’язково світиться відсутністю якості. Якщо знати, яким вимогам повинен відповідати хороший акваріум, щоб бути довговічним. Можна знайти на китайському ринку недорогі, але зручні та довговічні варіанти. Робіть висновки. Купити акваріум недорого можна якраз у спеціалізованому магазині, де і вибір великий, і серійне виробництво, що називається під боком, як у нашому магазині акваріумів.

Ми працюємо з акваріумним ринком вже скоро як десяток років. З того часу наша політика не змінилася: ми хочемо дати клієнту хороший продукт за прийнятною ціною. До того ж наш магазин акваріумів може запропонувати співпрацю оптовим покупцям або виготовлення акваріумів недекоративного плану, а, скажімо, промислового. Наш асортимент дуже великий, тому, зайшовши в магазин акваріумів, ви точно знайдете те, що шукали.


Be the first to comment “Магазин акваріумів”