Обслуговування акваріумів

Обслуговування акваріумів Київ

Допустимо, у вашому будинку є акваріум, в ньому мешкають рибки, рослини ростуть і, звичайно ж, відбувається всяка безліч подій, за якими дуже цікаво вести спостереження. З гарним освітленням, гарним оформленням і доглянутим, акваріум має дивовижну властивість привертати погляди та інтерес оточуючих, а щоб відірвати від нього погляд, треба докласти чимало зусиль.

Але яким чином підтримувати в акваріумі повний порядок? Які заходи ляжуть в основу обслуговування акваріума? Чим же так приваблює доглянутий та гарний акваріум? Відповідь у самому акваріумі. Що може бути прекраснішим, якщо у вашій кімнаті знаходиться морське дно чи річковий підводний світ? Багато хто з нас може годинами спостерігати за плаваючими рибками, відчуваючи в цей час радість і легкість. Адже відомо, що привести нерви в порядок і зняти роздратування допоможе контакт з водним світом, увечері прийшовши додому з роботи можна розслабитися, відволіктися, звільнитися від негативних думок. Не варто про це забувати, тому що це дуже важливий плюс акваріумів. Такий своєрідний домашній релакс.

Ціни на обслуговування акваріумів

Це дорого? Ну, дивлячись з чим порівнювати.

Консультація з акваріуму коштує 100 грн. Ви вже купили акваріум. Читаєте форуми, в яких усі щось розповідають, хоча самі не знають про що говорять у більшості випадків. Запросити спеціаліста. який подивиться на акваріум, і скаже, що з ним робити – найкращий варіант. У нас вже 1000 чисток акваріумів і сотні запусків. Тому ми маємо повне право консультувати.

Розовий виїзд до акваріуму до 250 літрів – ціна 700 грн. Тут включено просто чищення акваріума. Сплата за послуги. В даному випадку це не постійний догляд за акваріумом, тому гарантій у цьому випадку немає. Оплачується виїзд. При виїзді робиться: заміна частини води, чищення скла, чищення фільтруючих матеріалів, чищення декорацій, поради щодо акваріуму. Виходить – перше обслуговування включає і консультацію та роботу. Акваріум наводиться в “кращий” вигляд. Буває однієї чистки мало, тому доводиться виїжджати повторно. Ми не намагаємося вирішити все одним махом, оскільки води максимум можна замінити 50% під час заміни. Попадалися акваріуми, що за таких підмін води за 2 рази не змогли повністю просифонити грунт. “Перезапуск” акваріума буде описаний у наступному пункті, тоді  стане зрозуміло, чому за такі гроші не можна так чистити акваріум.

Ціни на перевезення акваруїмів

Перевезення акваріумів Київ – ціна від 1000 грн. Що таке перевезення акваріума | Або перезапуск або перестановка. Спочатку – зливається вся вода. Мешканці, декорації, обладнання, ґрунт – все це виймається. Грубо кажучи акваріум розуміється на запчастинах, на деталі. Як правило, процедура займає близько 2 годин. За цей час повинен бути контроль, як за рослинами, так і за мешканцями, щоб при перевезенні відчувався мінімальний дискомфорт. Наступний етап, власне саме перевезення акваріума. Бувають акваріуми великих розмірів і переноситься вони не двома і не трьома людьми. На нашій практиці бувало, що акваріум несли 8 людей. Тому доводиться наймати як бригаду вантажників, так і замовляти вантажний транспорт.

Мінімальна вартість вантажника та транспорту ~1000 грн., то скільки може коштувати перевезення акваріума? У кожному випадку ціна є окремою. Після перевезення акваріум і всі комплектуючі частини потрібно знову з’єднати, тобто скласти якийсь конструктор під назвою акваріум. Це теж триває час. Коли все життя, що забезпечує елементи акваріума на своїх місцях, засипаний грунт, виставлені декорації, заливається вода, зі старого акваріума і доливається свіжа, але свіжої води має бути не більше 50%. Як правило одного дня не вистачає, щоб залити акваріум до кінця, тому доводиться ще один раз виїжджати і доливати через день. Якщо залити свіжу воду повністю – жодної гарантії ми не даємо.

Постійне обслуговування акваріума – ціна від 1200 грн. У чому наші переваги? Тут Ваш акваріум ЗАВЖДИ доглянутий. Ми погоджуємо графік. Як правило, обслуговування один раз на 2 тижні.  Мінімальний акваріум із живими рослинами коштує 400 грн., псевдоморі 450 грн.

Що отримуєте, співпрацюючи з нами:

1 – виїжджаємо стільки, скільки потрібно, щоб акваріум виглядав “доглянутим”, без додаткової оплати.
2 – ніяких додаткових доплат за “чистки декорацій” або “чистки фільтрів” “, які є майже у всіх конкурентів.
3 – корми як правило безкоштовні, що теж перевага перед конкурентами – нам дешевше його дарувати, ніж давати Вам можл4 – лікування акваріумних мешканців безкоштовно. Конкуренти лікують і беруть гроші. Їм вигідно, щоб риба хворіла. Нам нема. І тому риба рідко десь може захворіти. 5 – допомагаємо в заселенні акваріума. Жодних “не сумісних” акваріумних риб. Адже для інших – убили рибу – Ви замовили іншу. Ми ж хочемо, щоб Вас акваріум радував, і не збираємося самі собі “створювати проблеми”, а потім за гроші їх вирішувати.
Як розумієте – ми фанати акваріумів і любимо свою роботу.

Обслуговування акваріумів: основні правила

Так у чому все-таки ефект привабливості, навіть із елементами гіпнозу, цього підводного, маленького світу? Для того щоб отримати такий ефект потрібно, щоб ваш акваріум був чистий і доглянутий. Звичайно ж, за водоймою потрібно доглядати і обслуговувати його.     Обслуговування акваріума – це процес творчий. Як не дивно, незважаючи на загальні складові всіх акваріумів, двох абсолютно однакових акваріумів не існує.     Навіть якщо два акваріуми поставити поруч, зробити оформлення в один і той же час, все одно буде присутня різниця, просто в одному може бути «все добре», і «все погано» в іншому. Ось у цьому і є вся складність.

Як же все-таки акваріум обслуговувати, щоб завжди утримувати його в чистоті. Будь-який акваріум з мікрокліматом, що утворився, від свого власника вимагає уваги одну годину на тиждень, а може і менше. Стосується це як маленьких водойм, так і тих, чий об’єм становить понад 1 тисячу літрів, для морських та прісноводних акваріумів. Лише «травники», які мають великий обсяг, і оформлені вони в «голландському» стилі вимагають набагато більшої уваги до себе для обслуговування.  Але «Голландські» акваріуми це шлях професіоналів, тож опустимо їх розгляд у цій статті.

Регулярний догляд за акваріумом

Кожен з акваріумів потребує хорошого обслуговування, регулярного догляду. Якщо на початковому етапі ви правильно все зробили, то, швидше за все, проблем особливих не повинно бути. (Ну, звичайно, якщо ви в пориві щедрості не сипнули повну банку корму для однієї маленької гуппі.

Після запуску акваріума і протягом усього наступного часу, ви самі помітите, коли у вашому підводному світі час трохи навести лад. Перші ознаки забруднення можна побачити вже за тиждень. Як?

При погляді на акваріум стає помітно, що стекла потьмяніли, і на них утворився наліт. Ґрунт забруднився, а кущики рослин до цього акуратні розтяглися. по сторонах, з’явилися жовті листочки, що відмирають. Погодьтеся картина не із приємних? Це найпоширеніші і найчастіші ознаки забруднення акваріума, які можна визначити на погляд. І що робити, як надати акваріуму колишній гарний вигляд? Звичайно ж, відповідь може бути лише одна – чистити! Адже за домашнім водоймищем, як і за будь-якими різними житлами потрібен догляд, гарне обслуговування. Тут не варто переживати. Усі вони легко вирішуються. Скло можна почистити, використовуючи для цього ганчірочку. Бруд із поверхні ґрунту видалити, сьогодні для цього є маса пристосувань. Рослини підрізати, гнилі листочки прибрати. Потім відлити трохи води та долити свіжою.

Обслуговування акваріума, звичайно ж, в основному складається з чищення, а чищення в свою чергу залежить від обсягу вашого домашнього підводного світу. Чим більше акваріум за розміром, тим довше зберігається в ньому чистота, якість води залежить від насиченості киснем. Але все одно настане час і треба буде воду міняти повністю. Для великих акваріумів у 200 літрів, наприклад, міняти воду (повністю) необхідно 1 раз на 2 – 2,5 роки.

Як відбувається обслуговування

Щоб жителям маленького підводного світу було зручно, акваріум обов’язково треба обслуговувати. Не треба забувати про такі моменти як: каміння, водорості, грунт, елементи декорації, а також компресори, помпи, фільтри, система для очищення води, лампа, саме вони створюють сприятливі умови для проживання. Але найчастіше непрофесіоналам досить складно самостійно встановити акваріум та обслуговувати його відповідним чином. У процесі обслуговування може виникнути безліч нюансів. І вони новачкам не відомі. Будь-яка помилка може пошкодити цілісності екосистеми, що призведе до захворювань мешканців акваріума і всього акваріума в цілому, а вода почне гнити, видаючи неприємний запах. Без терпіння тут не обійтися, обслуговування акваріума має бути регулярне, але не варто все ж таки без потреби зайвий раз втручатися в життя водного світу. Так як втручання в водний світ навіть з хороших спонукань, таких як обслуговування, травмує рибок. Будь-який акваріум потребує індивідуального підходу і не має значення, якого він типу морський чи пріснийодин.

У спеціалістів є чітка схема роботи, основа якої накопичені знання та досвід. З їх допомогою скляний будинок та його мешканці залишаться завжди здоровими та доглянутими.

Якщо ви початківець акваріуміст, а акваріум у вас великий буде набагато правильніше довірити його обслуговування і мешканців професіоналам. Тоді акваріум вас буде тішити своїм виглядом.

Сервісне обслуговування акваріумів

Порівняно недавно з’явилися спеціалізовані фірми, вони беруться обслуговувати акваріуми на себе. Вам залишаючи лише приємні моменти, тобто милування своїм домашнім дітищем. В їх обов’язки входить майже все – від добірки чаші і до доставки риб корму. Тепер кожен має можливість скористатися послугами такої фірми. Таку послугу пропонує наш магазин. Нехай вас більше не піклується про обслуговування, все обслуговування ми візьмемо на себе.

У обслуговування акваріума може входити комплекс різних послуг: періодично можуть приїжджати фахівці чистити акваріум і контролювати його стан. Інші тонкощі в обслуговуванні, освітлення, аерація і так далі.

Фахівці на професійному рівні нададуть допомогу у створенні зі звичайної ємності для води, акваріум. Затишний, красивий для мешканців підводного світу, а також створять видовище незвичайної краси.

Be the first to comment “Обслуговування акваріумів”