Обслуговування акваріумів Київ

Обслуговування акваріумів

За акваріумом потрібний догляд. Це істинна, адже за всім, із чим ми стикаємося, потрібен догляд. Якщо не займатися обслуговуванням акваріумів, у майбутньому вони перетворяться на болото. Обслуговування акваріумів Київ здійснюються нашою компанією.

Звичайно, можна і самим виконувати чистку і доглядати за акваріумом. Нічого надто важкого в цьому нема. Але іноді простіше замовити послугу з чищення акваріума у ​​Києві. Вашій організації все має бути на найвищому рівні. Тому акваріумами мають займатися люди, які добре знають свою справу. У вас немає часу займатися акваріумом. Або немає потрібного досвіду. Вам краще приділити вільний час рідним, ніж чистити акваріум.

У будь-якій ситуації ми готові взяти на обслуговування ваш акваріум

Відео з акваріумами

Ось наші роботи в одному офісі.

Обслуговування акваріумів Київ

Чистка акваріума скло відчищають від водоростейПерш ніж ми почнемо розглядати, як відбувається обслуговування акваріумів Київ, розглянемо, для чого нам взагалі потрібен акваріум. Чи виправдовує він сили, витрачені обслуговування і догляд.
Сказати, що акваріум необхідний людині лише для того, щоб естетично облаштувати приміщення, це нічого не сказати. Підводний світ завжди манив своїми багатствами та таємницями сміливців та надихав на втілення на землі цієї неймовірної казки. Насправді саме акваріум надає нам таку можливість. Милуватися багатствами підводного світу, нехай навіть маленького.

Допустимо, у вашому будинку є акваріум. У ньому живуть рибки, рослини ростуть. І звичайно ж, відбувається безліч подій, за якими дуже цікаво вести спостереження. З гарним освітленням, гарним оформленням та доглянутим, акваріум має дивовижною властивістю привертати погляди та інтерес оточуючих. А щоб відірвати від нього погляд, треба докласти чимало зусиль.

Але як підтримувати в акваріумі повний порядок? Які заходи ляжуть в основу обслуговування акваріума? Чим же так приваблює доглянутий та гарний акваріум? Відповідь у самому акваріумі. Що може бути прекраснішим, якщо у вашій кімнаті знаходиться морське дно чи річковий підводний світ? Багато хто з нас може годинами спостерігати за плаваючими рибками, відчуваючи в цей час радість і легкість. Адже відомо, що привести нерви в порядок і зняти роздратування допоможе контакт з водним світом, увечері прийшовши додому з роботи можна розслабитися, відволіктися, звільнитися від негативних думок. Не варто про це забувати, тому що це дуже важливий плюс акваріумів. Такий своєрідний домашній релакс.

Переваги обслуговування акваріумів з нами

Що ви отримаєте, працюючи з нами

Надійність від найкращих фахівців
Ми жартома називаємо свою компанію не бізнес-проект, а науково-дослідний інститут. Адже у нас зібралися найкращі фахівці своєї справи. І з нами надійно. Адже кожен із співробітників прийшов в акваріуми за “зовом душі”.

Все включено
Немає жодного “підводного каміння”. Ми домовилися – ми обслуговуємо акваріум. Корми, акваріумна хімія, лікування рибок, позапланові виїзди – все включено. Немає жодних додаткових витрат на “чистку зовнішнього фільтра”, на “позавчасний час”, “додатково на корм”. Все включено.

Якщо ми працюємо – Ви спите спокійно. Якщо Ви хочете спокою, щоб із Вашим акваріумом завжди було все гаразд, або не хочете від шефа постійно “отримувати” за “погано зроблену роботу іншими” – звертайтесь до нас. Понад 50 об’єктів на сервісному обслуговуванні акваріумів на постійній основі.

Ціни на обслуговування акваріумів

Це дорого? Ну, дивлячись з чим порівнювати. Якщо зі звичкою курити – то обслуговування акваріумів з Аква-сервіс дешевше, ніж звичка пускати дим.

Консультація з акваріуму коштує 10 у.е. Ви вже купили акваріум. Читаєте акваріумні форуми, в яких усі щось розповідають, хоча самі не знають про що говорять, здебільшого. Запросити спеціаліста, який подивиться на акваріум, і скаже, що з ним робити – найкращий варіант. У нас вже 1000 чисток акваріумів і сотні запусків. Тому ми маємо повне право консультувати.

Разовий виїзд до акваріуму – ціна 700 грн. Тут включено просто чищення акваріума. Сплата за послуги. В даному випадку це не постійний догляд за акваріумом, тому гарантій у цьому випадку немає. Оплачується виїзд. При виїзді робиться: заміна частини води, чищення скла, чищення фільтруючих матеріалів, чищення декорацій, поради щодо акваріуму. Виходить – перше обслуговування включає і консультацію та роботу. Акваріум наводиться в “кращий” вигляд. Буває однієї чистки мало, тому доводиться виїжджати повторно. Ми не намагаємося вирішити все одним махом, оскільки води максимум можна замінити 50% під час заміни. Попадалися акваріуми, що за таких підмін води за 2 рази не змогли повністю просифонити грунт. “Перезапуск” акваріума буде описано в наступному пункті, тоді стане зрозуміло, чому за такі гроші не можна чистити акваріум.

Так, разове чищення у нас коштує дорожче, ніж в інших. Але ми намагаємося надавати сервіс. І там вигода очевидна. Нам приємніше завжди приходити в чистий акваріум, приємно бачити свій результат і відповідати за нього, ніж чистити.

Перевезення акваріумів Київ

Перевезення акваріумів Київ – ціна від 50 у.е.. Що таке перевезення акваріума | Або перезапуск або перестановка. Спочатку – зливається вся вода. Мешканці, декорації, обладнання, ґрунт – все це виймається. Грубо кажучи акваріум розуміється на запчастинах, на деталі.

Як правило, процедура займає більше 2 годин. За цей час повинен бути контроль, як за рослинами, так і за мешканцями, щоб при перевезенні відчувався мінімальний дискомфорт. Наступний етап, власне саме перевезення акваріума. Бувають акваріуми великих розмірів і переноситься вони не двома і не трьома людьми. На нашій практиці бувало, що акваріум несли 8 людей. Тому доводиться наймати як бригаду вантажників, так і замовляти вантажний транспорт. Мінімальна вартість вантажника та транспорту ~20 у.е., то скільки може коштувати перевезення акваріума? У кожному випадку ціна є окремою. Після перевезення акваріум і всі комплектуючі частини потрібно знову з’єднати, тобто скласти якийсь конструктор під назвою акваріум. Це теж триває час.

Коли все життя, що забезпечує елементи акваріума на своїх місцях, засипаний грунт, виставлені декорації, заливається вода, зі старого акваріума і доливається свіжа, але свіжої води має бути не більше 50%. Як правило одного дня не вистачає, щоб залити акваріум до кінця, тому доводиться ще один раз виїжджати і доливати через день. Якщо залити свіжої води повністю – жодної гарантії ми не даємо.
Постійне обслуговування акваріума – ціна від 1200 грн. У чому наші переваги? Тут Ваш акваруїм ЗАВЖДИ доглянутий. Ми погоджуємо графік. Як правило, обслуговування один раз на 2 тижні.

Що отримуєте, співпрацюючи з Аква-сервісом:

1 – виїжджаємо стільки, скільки потрібно, щоб акваріум виглядав “доглянутим”, без додаткової оплати.
2 – ніяких додаткових доплат за “очищення декорацій” або “очищення фільтрів”, які є майже у всіх конкурентів.
3 – корми зазвичай безкоштовні, що теж перевага перед конкурентами – нам дешевше його дарувати, ніж давати Вам можливість годувати дешевими.
4 – лікування акваріумних мешканців безкоштовно. Конкуренти лікують і беруть гроші. Їм вигідно, щоб риба хворіла. Нам нема. І тому риба рідко десь може захворіти.
5 – допомагаємо у заселенні акваріума. Жодних “не сумісних” акваріумних риб. Адже для інших – убили рибу – Ви замовили іншу. Ми ж хочемо, щоб Вас акваріум радував, і не збираємося самі собі “створювати проблеми”, а потім за гроші їх вирішувати.

Як розумієте – ми фанати акваріумів і любимо свою роботу.

Обслуговування акваріумів Основні правила

То в чому ж все-таки ефект привабливості, навіть із елементами гіпнозу, цього підводного, маленького світу? Для того щоб отримати такий ефект потрібно, щоб ваш акваріум був чистий і доглянутий. Звичайно ж, за водоймою потрібно доглядати і обслуговувати його. Обслуговування акваріума – це творчий процес. Як не дивно, незважаючи на загальні складові всіх акваріумів, двох абсолютно однакових акваріумів не існує. Навіть якщо два акваріуми поставити поруч, зробити оформлення в один і той же час, все одно буде різниця. Просто в одному може бути все добре, і все погано в іншому. Ось у цьому є вся складність.

Як же таки акваріум обслуговувати, щоб завжди утримувати його в чистоті. Будь-який акваріум з мікрокліматом, що утворився, від свого власника вимагає уваги одну годину на тиждень, а може і менше. Стосується це як маленьких водойм, так і тих, чий об’єм становить понад 1 тисячу літрів, для морських та прісноводних акваріумів. Лише «травники», які мають великий обсяг, і оформлені вони у «голландському» стилі вимагають набагато більшої уваги себе обслуговування. Але «Голландські» акваріуми це шлях професіоналів, так що опустимо їх розгляд у цій статті.

Кожен з акваріумів потребує хорошого обслуговування, регулярного догляду. Якщо на початковому етапі ви правильно все зробили, то, швидше за все, проблем особливих не повинно бути. (Ну, звичайно, якщо ви в пориві щедрості не сипнули повну банку корму для однієї маленької гуппи). Після запуску акваріума і протягом усього наступного часу, ви самі помітите, коли у вашому підводному світі час трохи навести лад. Перші ознаки забруднення можна побачити вже за тиждень. Як?

Догляд за акваріумом

При погляді на акваріум стає помітно, що скло потьмяніло, і на них утворився наліт. Ґрунт забруднився. А кущики рослин до цього акуратні розтяглися на всі боки. З’явилися жовті листочки, що відмирали. Погодьтеся картина не з приємних. Це найпоширеніші і найчастіші ознаки забруднення акваріума, які можна визначити на погляд. І що ж робити? Як надати акваріуму колишній гарний вигляд? Звичайно ж, відповідь може бути лише одна – чистити! Адже за домашнім водоймищем, як і за будь-якими різними житлами потрібен догляд, гарне обслуговування. Тут не варто переживати. Усі вони легко вирішуються. Скло можна почистити, використовуючи для цього ганчірочку. Бруд з поверхні ґрунту видалити. Сьогодні для цього є безліч пристосувань. Рослини підрізати, гнилі листочки прибрати. Потім відлити трохи води та долити свіжою.

Обслуговування акваріума, звичайно ж, в основному складається з чищення. А чищення у свою чергу залежить від обсягу вашого домашнього підводного світу. Чим більше акваріум за розміром, тим довше зберігається в ньому чистота, якість води залежить від насиченості киснем.

Щоб мешканцям маленького підводного світу було зручно, акваріум обов’язково треба обслуговувати. Не треба забувати про такі моменти як: каміння, водорості, ґрунт, елементи декорації. А ще компресори, помпи, фільтри, система для очищення води, лампа. Але найчастіше непрофесіоналам досить складно самостійно встановити акваріум та обслуговувати його відповідним чином.

У процесі обслуговування може виникнути безліч нюансів. І вони новачкам не відомі. Будь-яка помилка може пошкодити цілісності екосистеми, що призведе до захворювань мешканців акваріума та всього акваріума загалом. А вода почне гнити, видаючи неприємний запах. Без терпіння тут не обійтися, обслуговування акваріума має бути регулярним. Але не варто все ж таки без особливої ​​потреби вкотре втручатися в життя водного світу. Так як втручання в аквамір навіть з добрих спонукань, таких як обслуговування, травмує рибок. Будь-який акваріум потребує індивідуального підходу і не має значення, якого він типу морський чи прісноводний.

Фахівці з обслуговування акваріумів

У фахівців є чітка схема роботи, основа якої накопичені знання та досвід. З їх допомогою скляний будинок та його мешканці залишаться завжди здоровими та доглянутими.
Якщо ви акваріуміст-початківець, а акваріум у вас великий буде набагато правильніше довірити його обслуговування і мешканців професіоналам. Тоді акваріум вас тільки радуватиме своїм виглядом.
Порівняно недавно з’явилися спеціалізовані фірми, вони беруться обслуговувати акваріуми на себе, залишаючи лише приємні моменти, тобто милування своїм домашнім дітищем. В їх обов’язки входить майже все – від добірки чаші і до доставки риб корму. Тепер кожен має можливість скористатися послугами такої фірми. Таку послугу пропонує наш магазин. Нехай вас більше не піклується про обслуговування, все обслуговування ми візьмемо на себе.

До обслуговування акваріума може входити комплекс різних послуг: періодично можуть приїжджати фахівці чистити акваріум, годувати рибок давати їм вітаміни та ліки, контролювати їхнє здоров’я. І інші тонкощі в обслуговуванні, освітлення, аерація тощо.
Фахівці на професійному рівні нададуть допомогу у створенні зі звичайної ємності для води, акваріум, затишний, красивий для мешканців підводного світу, а також створять видовище незвичайної краси.

Калькулятор для обслуговування акваріумів


Be the first to comment “Обслуговування акваріумів Київ”