Обсуговування акваріумів Київ

меченосцы в травникеЗа  акваріумом потрібен догляд. Це логічно, тому як, с чим би ми не стикались, то за ним потрібен догляд. Якщо не займатись обслуговуванням акваріумів, то в майбутнього вони перетворяться в болото. Обслуговування акваріумів Київ виконуються нашою компанією. 

Звичайно, можна і самому виконувати чистку та догляд за акваріумом. Нічого дуже тяжкого в цьому немає. Але інколи, простіше замовити послугу по чистці акваріума в Києві. В вашій організації все має бути на вищому рівні. Тому обслуговуванням акваріумів, мають займатися люди, які добре знають свою справу. У вас немає часу займатись акваріумом. Або ж немає потрібних навиків в цій сфері. Вам краще у вільний час  приділити увагу своїм рідним, ніж займатись чисткою акваріума.

В любій із ситуацій ми готові взяти на обслуговування ваш акваріум.

 

Переваги обслуговування акваріумів з нами

Що ви отримаєте, працюючи з нами :

Надійність від найкращих спеціалістів

Ми жартома називаємо свою компанію не бізнес-проєкт, а науково-дослідний інститут. Оскільки в нас зібрались кращі спеціалісти своєї справи. І - з нами надійно. Оскільки кожен із працівників прийшов в акваріумістику за "покликом душі". 

Все включене. All inclusive

Немає ніяких "підводних каменів" Ми домовились - ми обслуговуємо акваріум. Корм, акваріумна хімія, лікування рибок, внепланові виїзди - це все включено. Немає няких додаткових витрат на "чистку зовнішнього фільтра", на "додатковий час", "додатково на корм". Все включено. 

Якщо ми працюємо - Ви спите спокійно

Якщо ви хочете спокою, щоб з вашим акваріумом завжди було все в порядку, або не хочете щоб ваш  шеф скаржився за погано виконану роботу іншими - звертайтесь до нас. Більш ніж 50 об'єктів на сервісному обслуговуванні акваріумів на постійній основі. 

Що ви отримуєте, співпрацюючи з Аква-сервіс:

1
Виїжджаємо стільки, скільки потрібно, щоб акваріум виглядав "доглянутим", без додаткової оплати.
2
Жодних додаткових доплат за "чистки декорацій" або "чистки фільтрів", які є майже у всіх конкурентів.
3
Корм зазвичай безкоштовний, що теж перевага перед конкурентами - нам дешевше його дарувати, ніж давати Вам можливість годувати дешевим.
4
Лікування акваріумних мешканців безкоштовне. Конкуренти лікують і беруть гроші. Їм вигідно, щоб риба хворіла. Нам нема. І тому риба рідко десь може захворіти.
5
Допомагаємо у заселенні акваріума. Жодних "не сумісних" акваріумних риб. Адже для інших – рибка здохла – Ви замовили іншу. Ми ж хочемо, щоб Вас акваріум радував, і не збираємося самі собі "створювати проблеми", а потім за гроші їх вирішувати.

Як розумієте – ми фанати акваріумів та любимо свою роботу.

Чистка аквариума стекло отчищают от водорослейПерш ніж ми почнемо розглядати, як відбувається обслуговування акваріумів Київ, розглянемо, для чого нам взагалі потрібен акваріум. Чи виправдовує він сили, витрачені обслуговування і догляд.
Сказати, що акваріум необхідний людині лише для того, щоб естетично облаштувати приміщення, це нічого не сказати. Підводний світ завжди манив своїми багатствами та таємницями сміливців та надихав на втілення на землі цієї неймовірної казки. Насправді саме акваріум надає нам таку можливість. Милуватися багатствами підводного світу, навіть маленького.

Допустимо, у вашому будинку є акваріум. У ньому живуть рибки, рослини ростуть. І звичайно ж, відбувається безліч подій, за якими дуже цікаво вести спостереження. З гарним освітленням, гарним оформленням і доглянутим, акваріум має дивовижною властивістю привертати погляди та інтерес оточуючих. А щоб відірвати від нього погляд, треба докласти чимало зусиль.

Але як підтримувати в акваріумі повний порядок? Які заходи ляжуть в основу обслуговування акваріума? Чим же так приваблює доглянутий та гарний акваріум? Відповідь у самому акваріумі. Що може бути прекраснішим, якщо у вашій кімнаті знаходиться морське дно або річковий підводний світ? Багато хто з нас може годинами спостерігати за плаваючими рибками, відчуваючи в цей час радість і легкість. Адже відомо, що привести нерви в порядок і зняти роздратування допоможе контакт з водним світом, увечері прийшовши додому з роботи можна розслабитися, відволіктися, звільнитися від негативних думок. Не варто про це забувати, оскільки це дуже важливий плюс акваріумів. Такий своєрідний домашній релакс.

Ціни на обслуговування акваріумів

Це дорого? Ну, дивлячись з чим порівнювати. Якщо зі звичкою курити - то обслуговування акваріумів з Аква-сервіс дешевше, ніж звичка пускати дим.

Консультація з акваріуму коштує 500 грн. Ви вже купили акваріум. Читаєте акваріумні форуми, в яких все щось розповідають, хоча самі не знають, про що говорять, в більшості випадків. Запросити спеціаліста, який подивиться на акваріум, і скаже, що з ним робити – найкращий варіант. У нас вже 1000 чисток акваріумів і сотні запусків. Тому ми маємо повне право консультувати.


Разовий виїзд до акваріуму – ціна 700 грн. Тут включено просто чищення акваріума. Оплата за послуги. В даному випадку -  це не постійний догляд за акваріумом, тому гарантій у цьому випадку немає. Оплачується виїзд. При виїзді проводиться: заміна частини води, чищення скла, чищення фільтруючих матеріалів, чищення декорацій, рекомендації щодо акваріуму. Виходить – перше обслуговування включає і консультацію, і роботу. Акваріум приводиться до "кращого" вигляду. Буває одного чищення недостатньо, тому доводиться виїжджати повторно. Ми не намагаємося вирішити все одним махом, оскільки води максимум можна замінити 50% при заміні. Попадалися акваріуми, що при таких замінах води за 2 рази не змогли повністю просифонити ґрунт. "Перезапуск" акваріума буде описано в наступному пункті, тоді стане зрозуміло, чому за такі гроші не можна чистити акваріум.

Так, разове чищення у нас коштує дорожче, ніж в інших. Але ми намагаємося надавати сервіс. І там зиск очевидний. Нам приємніше завжди приходити в чистий акваріум, приємно бачити свій результат і відповідати за нього, ніж чистити.

Перевезення акваріумів Київ

Перевезення акваріумів Київ - ціна від 1500 грн. Що таке перевезення акваріуму. Або перезапуск або перестановка. Спочатку – зливається вся вода. Мешканці, декорації, обладнання, ґрунт – все це виймається. Грубо кажучи акваріум розбирається на запчастини, на деталі.

Як правило, процедура займає більше 2 годин. За цей час повинен бути контроль, як за рослинами, так і за мешканцями, щоб при перевезенні відчувався мінімальний дискомфорт. Наступний етап, власне, саме перевезення акваріума. Бувають акваріуми великих розмірів і переноситься вони не двома і не трьома людьми. На нашій практиці бувало, що акваріум несли 8 людей. Тому часом доводиться наймати як бригаду вантажників, і замовляти вантажний транспорт. Мінімальна вартість вантажника та транспорту ~600 грн., то скільки може коштувати перевезення акваріума? У кожному випадку ціна є окремою. Після перевезення акваріум і всі комплектуючі частини потрібно знову з'єднати, тобто скласти якийсь конструктор під назвою акваріум. Це теж триває час.

Коли всі елементи акваріума на своїх місцях, засипаний грунт, виставлені декорації, заливається вода, зі старого акваріума і доливається свіжа, але свіжої води має бути не більше 50%. Як правило, одного дня не вистачає, щоб залити акваріум до кінця, тому доводиться ще один раз виїжджати і доливати через день. Якщо залити свіжої води повністю – жодної гарантії ми не даємо.

​Постійне обслуговування акваріуму – ціна від 1200 грн. У чому наші переваги? Тут Ваш акваріум ЗАВЖДИ доглянутий. Ми погоджуємо графік. Як правило, обслуговування один раз на 2 тижні.

Обслуговування акваріумів: основні правила

Так в чём же всё-таки эффект притягательности, даже с элементами гипноза, этого подводного, маленького мира? Для того чтобы получить такой эффект нужно чтобы ваш аквариум был чист и ухожен. Конечно же за водоёмом нужно ухаживать и обслуживать его. Обслуживание аквариума – это процесс творческий. Как ни странно, не смотря на общие составляющие всех аквариумов, двух совершенно одинаковых аквариумов не существует. Даже если два аквариума поставить рядом, сделать оформление в одно и то же время, всё равно будет присутствовать разница. Просто в одном может быть «всё хорошо», и «всё плохо» в другом. Вот в этом и есть вся сложность.

Как же всё-таки аквариум обслуживать, чтобы всегда содержать его в чистоте. Любой аквариум с образовавшимся микроклиматом, от своего обладателя требует внимания один час в неделю, а может и меньше. Касается это как маленьких водоёмов, так и тех, чей объём составляет более 1 тысячи литров, для морских и пресноводных аквариумов. Лишь «травники», у которых большой объём, и оформлены они в «голландском» стиле требуют гораздо большего внимания к себе для обслуживания.  Но «Голландские» аквариумы» — это стезя профессионалов, так что опустим их рассмотрение в данной статье.

Каждый из аквариумов нуждается в хорошем обслуживании, регулярном уходе. Если на первоначальном этапе вы правильно всё сделали, то, скорее всего проблем особых не должно быть. (Ну конечно, если вы в порыве щедрости не сыпанули полную банку корма для одной маленькой гуппи). После запуска аквариума и на протяжении всего последующего времени, вы сами заметите, когда в вашем подводном мире пора немного навести лад. Первые признаки загрязнения можно увидеть уже через неделю. Как?

Уход за аквариумом

При погляді на акваріум стає помітно, що скло потьмяніло, і на них утворився наліт. Ґрунт забруднився. А кущики рослин до цього акуратні розтяглися на всі боки. З'явилися жовті листочки, що відмирали. Погодьтеся картина не із приємних. Це найпоширеніші та найчастіші ознаки забруднення акваріума, які можна визначити на погляд. І що ж робити? Як надати акваріуму колишній гарний вигляд? Звичайно ж, відповідь може бути лише одна – чистити! Адже за домашнім водоймищем, як і за будь-якими різними житлами потрібен догляд, гарне обслуговування. Тут не варто переживати. Усі вони легко вирішуються. Скло можна почистити, використовуючи для цього ганчірочку. Бруд із поверхні ґрунту видалити. Сьогодні для цього є безліч пристосувань. Рослини підрізати, гнилі листочки прибрати. Потім відлити трохи води та долити свіжою.

Обслуговування акваріума, звичайно ж, здебільшого складається з чищення. А чищення у свою чергу залежить від обсягу вашого домашнього підводного світу. Чим більше акваріум за розміром, тим довше зберігається в ньому чистота, якість води залежить від насиченості киснем.

Щоб мешканцям маленького підводного світу було зручно, акваріум обов'язково треба обслуговувати. Не треба забувати про такі моменти як: каміння, водорості, ґрунт, елементи декорації. А ще компресори, помпи, фільтри, система для очищення води, лампа. Але найчастіше непрофесіоналам досить складно самостійно встановити акваріум та обслуговувати його відповідним чином.

У процесі обслуговування може виникнути безліч нюансів. І вони новачкам не відомі. Будь-яка помилка може пошкодити цілісності екосистеми, що призведе до захворювань жителів акваріума та всього акваріума загалом. А вода почне гнити, видаючи неприємний запах. Без терпіння тут не обійтися, обслуговування акваріума має бути регулярним. Але не варто все ж таки без особливої ​​потреби вкотре втручатися в життя водного світу. Так як втручання в аквасвіт навіть з добрих спонукань, таких як обслуговування, травмує рибок. Будь-який акваріум потребує індивідуального підходу і не має значення, якого він типу морський чи прісноводний.

Фахівці по обслуговуванню акваріумів

У фахівців є чітка схема роботи, основа якої накопичені знання та досвід. З їх допомогою скляний будинок та його мешканці залишаться завжди здоровими та доглянутими.

Якщо ви акваріуміст-початківець, а акваріум у вас великий буде набагато правильніше довірити його обслуговування і мешканців професіоналам. Тоді акваріум вас тільки радуватиме своїм виглядом.

Порівняно недавно з'явилися спеціалізовані фірми, вони беруться обслуговувати акваріуми на себе, залишаючи лише приємні моменти, тобто милування своїм домашнім дітищем. В їх обов'язки входить майже все - від вибору акваріуму і до доставки  корму для риб. Тепер кожен має можливість скористатися послугами такої фірми.

Таку послугу пропонує наш магазин. Нехай вас більше не піклується про обслуговування, все обслуговування ми візьмемо на себе.

До обслуговування акваріума може входити комплекс різних послуг: періодично можуть приїжджати фахівці чистити акваріум, годувати рибок давати їм вітаміни та ліки, контролювати їхнє здоров'я. Інші тонкощі в обслуговуванні, освітлення, аерація і так далі.

Фахівці на професійному рівні нададуть допомогу у створенні зі звичайної ємності для води, акваріум, затишний, красивий для мешканців підводного світу, а також створять видовище незвичайної краси.

Відео з акваріумами. Ось наші роботи в одному офісі.

Калькулятор для обслуговування акваріумів


Be the first to comment “Обсуговування акваріумів Київ”