Робота з акваріумами

Робота з акваріумами Київ
Ми шукаємо співробітників. Робота у фірмі, що займається зеленим куточком. Основний напрямок – акваріуми.

Ми лідери ринку надання послуг у прісноводній акваріумістиці м. Києва
Ми лідери ринку продажів «готових рішень під ключ» в акваруїстиці м. Києва
Ми лідери з продажу хороших акваріумів у м. Києві
Це правда? Якщо ні, то ми прагнемо цього.

Лідерами не народжуються, лідерами стають. Що потрібно для того, щоб стати лідером? Залізна хватка, повніше розуміння ринку, велике нахабство чи покровителі з великими мішками грошей?

На наш погляд, лідируючі позиції команді можуть надати її співробітники. Адже від вас дуже багато залежить у команді. Як ви зможете досягати і своїх цілей у розвитку, так і загальних цілей у розвитку компанії. Тому якщо ви хочете працювати з лідером у сфері прісноводної акваріумістики м. Києва, вам до нас у команду.

Робота в компанії
Перед тим як прийти до нас дайте відповідь на запитання:

Що я маю намір отримати від цієї компанії?
Чи можу я залишити щось після себе в цій компанії?
Що зміниться у житті, якщо я реалізую себе тут?

І так хто ми.
Розглядати нас уже можна не як маленький завод свічки, а вже щось більше, яке виросло за даний рівень. Адже безглуздо звучить – лідер ринку свічок – маленький свічковий заводик при церкві с. Петрівське. Рівень уже більший.

Ми маємо підрозділи: «послуги з акваріумів», «продажу», «виробництво акваріумів». На підході є ще кілька напрямків. Очі розбігаються. Хочеться всього й одразу. Але доводиться обирати. І свої напрямки, що існують, потрібно розвивати, і нові напрацювання досить цікаві.

Ми вже пройшли етап, де все контролює власник. Він уже не в змозі за всім встежити, і тому допомагають йому помічники. Далі кількість підрозділів збільшуватиметься. Тож перспектива створити кар’єру тут є.

На етапі нашого продукту ми до кінця не розуміємо. Ми створили найкращу пропозицію з обслуговування акваріумів, найкращу пропозицію щодо запуску акваріумів, і найкращу пропозицію з виготовленого гарного акваріуму. Добре дешевим не буває. Тому ціни у нас такі, що співробітники розуміють, що їх цінують не за дешевизну, а за те, що вони виробляють. Так що тут робота у двох напрямках – або ринок ще не готовий і маленький, щоб наші продукти проковтнути, або ж у нас ще не до кінця розроблена система. Але в будь-якому випадку прибутки у нас є, замовлення постійно збільшуються.

Куди ми прямуємо.
Бажаємо нові напрямки відкривати. Спочатку тільки в м. Києві плануємо бути. Хочемо і розводню рибок, і декорації для акваріумів робити, і вирощувати рослини. Це нові напрямки. А ще плануємо найбільший магазин “Природа” відкривати. Теоретично, це акваріуми, морська акваріумістика, жучки, рептилії, пташки, хом’ячки, вазони, ставки, озеленення. Це все у далекому майбутньому. Тож розмах думок справді гідний лідера. Тепер усе впирається у реалізацію цієї ідеї. Втілити її у реальність.

Умови роботи
Насамперед усіх цікавить зарплата. Скажімо прямо – у всіх майже мінімальна. І всі на такій зарплаті сидять. Є невелике підняття за вислугу років та заслуги перед компанією, але вони малі. Як же живуть наші співробітники та не звільняються? Тому що в них є «чайові». Розмір «чайових» можете здогадатися, якщо вони сидять тут і добре. Майже у всіх більше ніж зарплата.

Даємо волю. Ну, не зовсім повну. Узгоджуємо, що має хтось зробити, яка відповідальність лежить на кому, і даємо свободу дій. Ми не нав’язуємо своє бачення. Звичайно ж, якщо Ви прийшли на обслуговування акваріумів, то ми маємо стандарти. І не потрібно від себе щось вигадувати, як по-іншому чистити, чи якісь «правильніші» лампи потрібні для рослин. Але що стосується дизайну, то якщо у Вас є смак і свій стиль, то ми не втручаємося і не розповідаємо, як потрібно оформляти акваріум.

Свобода, добрі відсотки у вигляді премій приносять добрі бонуси. Ви можете з нами досягти більшого.

Кого не беремо працювати

Ми збираємо команду. Тому, якщо вам потрібна тимчасова робота, підробіток або ви не знаєте, чим хочете займатися, вам до інших потрібно влаштовуватися на роботу. Тут збираються фанати своєї справи, для яких акваріум чи бізнес-класне хобі, за яке вони отримують ще гроші.

Вакансія акваріуміст

Вимоги
Бажано чоловік від 35 років із досвідом з акваріумами. Базові знання в акваріумістиці мають бути. Слова астронотус та анубіас мають бути знайомі. Нюанс – треба працювати. Колектив маленький і відразу обчислюється, хто прийшов працювати, а хто просто просидіти. Дуже переважно, якщо Ви знаєтеся в будь-якому напрямку акваріумістики добре. Будь то розведення рибок, генетика, хімія, освітлення … Без різниці. Навіть під ваші таланти ми зможемо дати роботу.

Потрібен співробітник в офіс
Що таке офіс? Підлога магазин, підлога офіс. У ньому і продаємо, і перебуваємо. Тут все, від початкових спроб запустити нові напрямки, до перевірки теорій в акваріумах чи подивитися, наскільки якась продукція працює, до продажу та роботи із замовниками. У нас є шоу-рум, в якому є що показати, є товар, і є можливість запустити акваріум в 1 день.

 • Що потрібно робити (розподіляються функції між співробітниками):
 • Підтримувати чистоту як в офісі, так і в акваріумах
 • Виїзди на запуски, перевезення, консультації, чищення акваріумів
 • Продаж акваріумів та супутніх товарів
 • Розробки, від тари та етикеток, до нових моделей
 • Наповнювати сайт інформацією, тексти, редакція, фото, відео
 • Доставка товарів

Вакансія робітник на виробництво акваріумів
Вимоги
Лише чоловік. Руки прямі, голова світла. Робота зі склом. Має бути досвід у будь-якому напрямку: виготовлення акваріумів, виготовлення акваріумних кришок, робота з пластиком, з освітленням, у рекламі, зі склом. Базовий досвід має бути. Тут навчатимуть мінімально – у процесі роботи. І премії безпосередньо залежатимуть від уміння.

Усі акваріуми робляться на виробництві Blue Barbus

Потрібен співробітник виробництва акваріумів.
Завдання (більшість із цього списку потрібно буде робити):

 • Скло приїжджає, машину треба розвантажити
 • За порядком стежте самі, ніхто не прибирає потім
 • Порізка та обробка скла
 • Склеювання та зачистка акваріумів
 • Виготовлення акваріумних кришок із листового пластику.
 • Ремонти акваріумів та кришок

Маленький завод свічки. Виробництво окремо від офісу. Акваріумів робимо багато, і постійно. До того ж, якісно. Плануємо розширюватись. Напрями – виготовлення акваріумів, виготовлення акваріумів із кришками.

Вакансія менеджер з продажу
Не продавець, а менеджер із продажу. Продавці згодом так само потрібні будуть, але продавець у нашому баченні це людина, яка знаходить спільну мову з покупцем. Менеджер з продажу ширша спеціалізація. В ідеалі, Ви приходите, дивіться на товар, і запитуєте: «А чому Ви це все не продаєте? Як можна з таким товаром не завалити всіх і всією своєю продукцією?»

Ми як продавці – добре консультуємо покупця. Він приходить, отримує добрий продукт. Але ми з ним не працюємо в «системі продажів». У нас немає карток у покупців, немає їхньої бази, немає подальшої роботи. Нас знаходять як фахівців, і далі лише як зі спеціалістами спілкуються, але не як із торговою точкою. Ось цю ситуацію ми хочемо змінити.

Вакансія фахівець із СЕО просування.
Вимога – бажано чоловік. Мислення має бути оригінальним. Робота творча. І з іншого боку її треба робити. Тож нам у СЕО потрібен результат. Нічого понад особливого у цій сфері немає. Головне – дружити з головою і робити роботу. Навіть якщо не вмієте робити результату зараз – навчимо. Вчити в буквальному значенні не будемо, але розповісти, як вирішувати те чи інше завдання зможемо.

Завдання для вирішення (більшість із них потрібно буде вирішувати)
Внутрішня оптимізація сайту: написання текстів, грамотне розміщення, створення завдань копірайтерам, перелінкування на сайті, коригування тексту, створення структури сайту, розробка банерів та слайдерів, розробка логотипів, прискорення сайтів.

Зовнішня оптимізація: робота з посиланнями, ведення блогів, розмноження статей, розміщення інформації, аналіз конкурентів, робота з форумами та дошками оголошень, аналіз сайтів.
Офісна робота: розробка рекламних матеріалів, робота з хмарними технологіями, робота з мережею комп’ютерів, робота з адвордсом, розробка маркетингових ходів.

Шукайте роботу
На завершення скажемо коротко.

У нас добрий колектив, лояльні умови, все стабільно.

У вас бажання працювати, ви хороша людина.

Якщо немає бажання працювати — не зароблятимете, почнете ображатись і ми розлучимося. Якщо людина не дуже хороша, то просто старі співробітники скажуть, що не хочуть із вами працювати. Але, якщо ви просто звичайна людина, яка готова працювати головою та руками, шукає стабільність, свободу та комфорт, а ще краще займається улюбленою справою, вам до нас.

Нам все одно стать. Здебільшого працюють чоловіки, але й жінки також є.

Нам все одно віросповідання. Атеїсти, агностики, МП, КП, язичники (це, напевно, за приколом так себе називали), протестанти різних конфесій.

Нам все одно за кого голосуєте. Порошенко, Гриценко, Зеленський, Балашов, Білецький це про кого знаємо.

Однією пропозицією ми всі різні, і наша компанія те, що ви інший, приймає.