Штучні рослини для акваріума

Штучні рослини для акваріума

Живі рослини, поряд з грунтом є одним з трьох китів, на яких тримається дизайн акваріума. І якщо, наприклад, каміння має переважно естетичне значення. То ґрунт і живі рослини є важливими компонентами акваріумної екосистеми. Грунт (поряд з наповнювачем фільтра) є житлом нітрифікуючих бактерій. Вони перетворюють отруйні сполуки азоту, що потрапляє у воду з рибками у вигляді аміаку в набагато менш отруйні нітрити та нітрати. Живі рослини поглинають нітрати, які є їм природними добривами. Однак, не у будь-якому акваріумі і не з будь-якою рибою можливий вміст живих рослин. Щоправда, акваріум без зелені виглядає досить дивно та безрадісно. Оживити суворі тони каміння та корчів вам допоможуть штучні рослини.

Приклад акваріума, декорованого штучними рослинами

Варто зауважити, що такий акваріум потребує потужного фільтра, оскільки завдання відновлення води цілком лягатиме на його плечі. Просте внутрішнього фільтра буде недостатньо. Вам буде потрібний повноцінний зовнішній фільтр.

Переваги акваріума зі штучними рослинами

Хоча акваріум з живими рослинами більш барвистий та складний, але й у акваріумі зі штучними рослинами є низка переваг.< /p>

  1. Не вимагає створення особливих умов для рослин
  2. Простіший у догляді
  3. Завжди стабільна картинка
  4. З багатьма рибками можна використовувати тільки їх
  5. У високих акваріумах без них не обійтися
  6. Їх не їсть рибка
  7. Підходять для новачків

У яких випадках потрібні штучні рослини?

угловой аквариум с искуственными растениями

Є досить велика кількість акваріумних улюбленців, з різних причин погано сумісних із рослинністю.

Золоті рибки

По-перше, вони з’їдають більшість рослин. По-друге, золоті рибки із задоволенням риються в грунті і викопують з нього рослини з ніжним корінням. Протистояти їм можуть тільки рослини з досить жорстким листям і потужним корінням. А ось каламут, піднята при копанні, осідає на листі і тим самим погіршує їхнє харчування і призводять до загибелі. Саме тому причина для цього виду риб, живі рослини не підходять.

Цихлиды

Більшість африканських цихлід живі рослини просто з’їдають. Якщо ж рослина з жорстким листям або несмачна, риби все одно завдадуть їм шкоди. Створити будь-яку подобу підводного саду в акваріумі з цихлідами практично неможливо. Рослини не рятують навіть рясне годування риб з додаванням рослинних компонентів. Виняток становлять хіба що папужки, юлідохроміси та циприхроміси..

Золота рибка в білому акваріумі.

Південно-американські цихліди зазвичай рослини не їдять, але люблять ритися в ґрунті. Згодом вся рослинність буде викопана. З тієї ж причини погано сумісні з рослинами великі соми, такі як торакатуми. Виняток становлять хіба що скалярії з дискусами, що не риються в ґрунті. Так само апістограми, які надто дрібні, щоб розпушувати ґрунт.

Різна рослинна живність

Як правило рослини не вийде утримувати з черепахами і шпорцевими жабами. Черепаха із задоволенням їсть рослини і перекопує ґрунт. Жаба рослин не їдять, а лише можуть зробити в них проходи, тим самим пам’ятають та зламають рослини. Такж, більшість раків теж погані сусіди рослинам.

Також рослини несумісні з метинісами. Справа в тому, що ця риба харчується рослинами та з’їдає всю доступну рослинність. Знову ж таки при нестачі рослинного компонента в кормах, рослини починають під’їдати барбуси, равлики та маризи.

Недоречні живі рослини в біотопних акваріумах з ікрометними карпозубоподібними. Справа в тому, що для їх комфортного утримання потрібна м’яка, кисла вода, багата на гумінові кислоти. І для спокою цієї полохливої ​​риби потрібне м’яке, розсіяне освітлення, недостатнє для вирощування рослин.

Як бачимо, перелік переваг штучних рослин досить великий.

Крім того, штучні рослини виготовляються яскравих кольорів, що дозволить додати фарб навіть у травник. Як правило, червоні рослини більш вимогливі до освітлення, аніж зелені. А від деяких селекційних альтернатер та людвігій домогтися необхідного виду без спеціальних прийомів неможливо. Таких як: надсильне освітлення, знесолена вода, автоматична система подачі добрив і вуглекислого газу.

За допомогою декорацій, виконаних у вигляді морських водоростей або коралів, можна оформити акваріум у стилі псевдоморя. Глиби черепашника, яскраві види риб і різнокольорові рослини, дозволять досягти вражаючої подоби справжнього коралового рифу. Також зі штучними рослинами яскраво виглядатиме і дитячий акваріум.

Ми в свою чергу пропонуємо вам широкий вибір штучних рослин для акваріума, різних за дизайном, кольором і розміром. Розмір у межах від 10 до 50 см, що дозволить підібрати оформлення для будь-якого акваріума.

расстение искусственное 10 см
расстение искусственное 10 см
растение пластиковое 10 см
растение пластиковое красивое 10 см
растение пластиковое красивое 10 см
растение пластиковое для аквариума 10 см
растение искусственное для аквариума с красными листьями
растение искусственное для аквариума с круглыми листьями
криптокорина искусственная 10 см
растение для аквариума пластиковое 10 см
растение для аквариума пластиковое 10 см
растение для аквариума пластиковое на подставке 10 см
искусственное растение для аквариума 10 см
декорация для аквариума растение пластиковое
искусственное растение с зубчатыми листьями 10 см
искусственное растение с мелкими листочками
растение для аквариума оражневое
растения декоративное для аквариума из пластика 10 см
искусственное декоративное растение для аквариума красное маленькое
растение искусственное папоротник для аквариума
</ >


Be the first to comment “Штучні рослини для акваріума”